Výcvik přežití - Survival kurzy - Prepping

Podrobnější informace

Máte-li zájem o další informace ke kurzům přežití které pořádá Klubu 112 ať už pro děti, mládež nebo i rodiny a dospělé, pokračujte na stránku www.vycvikpreziti.cz a dozvíte se vše potřebné. Na tomto webu naleznete termíny kurzů přežití, zajímavé informace z oboru, recenze vybavení, nápady a postřehy, popisy postupů a mnoho dalšího a užitečného, co by vás jednou mohlo udržet při životě.

Novinky z Klubu 112

Naše tábořiště

~

27.02.2024

V letošním roce si dáváme mírný odpočinek. I tak nás čeká ale nemálo práce v podobě výměny oken, budování terasy a lávky v Central Parku. Přidáš se?

Sponzoring

~

27.02.2024

Podpořte aktivity Klubu 112 a pomozte dětem prožít atraktivní tábor a vyhrát zajímavé ceny nejen soutěžích. Věnujte reklamní předměty nebo drobné firemní dárky. Děkujeme předem.

Hledáme dospěláky

~

22.02.2024

Hledáme kvalitní a zároveň hravé dospěláky na naše letní dětské tábory. Máš chuť si hrát a zároveň umíš tábornické dovednosti? Ozvi se nám. Třeba právě na tebe čekáme!

Táborová sezóna 2024

~

22.02.2024

Letní dětské tábory 2024 se pomalu ale jistě blíží a tak táborová sezóna je v plném proudu. Plánujeme. Vymýšlíme. Vyrábíme a chystáme se.