Spolupráce s Klubem 112

Od dob založení jsme spolupracovali a uzavřeli partnerství s lidmi a subjekty z nejrůznějších oborů. Pro příklad uveďme například Policii ČR, HZS ČR, Armádu ČR, ZZS Středočského kraje, ZZS Jihočeského kraje, Sokolník Teir, bubeníka Tokhiho, kouzelníky Tomasiana, Kelly, Jana Vaidiše, Roberta, zpěvačku Evu Matějovskou, modelku a VíceMiss Andreu Kalousovou, showmana Kazmu, strážníka, herce a dnes i zápasníka Petra Reifa a mnohé další osobnosti nebo subjekty.

HLEDÁME

Jelikož se naše aktivity stále rozšiřují, hledáme nové tváře a zejména nové duše ochotné pomáhat a dělat něco pro lidi. A dobrých, šikovných a vstřícných lidí je dnes už jako šafránu a stále ubývají.

V současné době hledáme především vedoucí oddílů, praktikanty, zdravotníky, kuchaře a pomocné kuchyňské síly pro naše letní dětské tábory. Máte-li o nabídku zájem, navštivte naše táborové stránky:

Pro naše táborové dospěláky které představujeme jako Táborová prima Bandička máme samostatný web www.bandicka.cz

Novinky z Klubu 112

Naše tábořiště

~

27.02.2024

V letošním roce si dáváme mírný odpočinek. I tak nás čeká ale nemálo práce v podobě výměny oken, budování terasy a lávky v Central Parku. Přidáš se?

Sponzoring

~

27.02.2024

Podpořte aktivity Klubu 112 a pomozte dětem prožít atraktivní tábor a vyhrát zajímavé ceny nejen soutěžích. Věnujte reklamní předměty nebo drobné firemní dárky. Děkujeme předem.

Hledáme dospěláky

~

22.02.2024

Hledáme kvalitní a zároveň hravé dospěláky na naše letní dětské tábory. Máš chuť si hrát a zároveň umíš tábornické dovednosti? Ozvi se nám. Třeba právě na tebe čekáme!

Táborová sezóna 2024

~

22.02.2024

Letní dětské tábory 2024 se pomalu ale jistě blíží a tak táborová sezóna je v plném proudu. Plánujeme. Vymýšlíme. Vyrábíme a chystáme se.