Bandárie - místo pro děti na hry a dobrodružství

Od 19.2.2020 kolektiv našich dospěláků buduje tábořiště, které jsme společně pojmenovali Bandárie. 20.000 m2 postupně uklízíme a přeměňujeme v to nejkrásnější místo přímo stvořené pro dětské hry a dobrodužství. Dětské hřiště s domečky a prolejzačkami, lukostřelnice, ovocný sad, centrální park a místo se stínem v Trianglu s potokem, který jsme pojmenovali Rubikon, jenž jsme několikrát přešli díky vybudované lávce, krásné velké ohniště pro 90 lidiček, lezecká stěna, zděná budova, nové toalety a mnoho dalšího. Místo, kde jsme už společně odpracovali více jak 30.000 hodin.

Adresa: Bandárie, Vratečin, Bělčice, okres Strakonice, 387 43

Úklid okolních lesů

Nedáváme dopořádku jen ten náš plácek, ale staráme se a uklízíme i naše sousedství. Z okolních lesů jsme vytahali více jak 50 pytlů odpadků včetně pneumatik, kanystrů, plastových nádob, železného kola a podobně. Ještě bychom měli od odpadu a nepořádku vyčistit celý Vratečín a lépe by se nám v Bandárii žilo. 

Uklidili jsme také popadané stromy v havarijním stavu a díky tomu vznikl velký prostor na hraní v lesích, stejně tak na budování dětských domečků z popadaných větví, které po sezóně končí zpravidla v ohni dospěláků na závěr sezóny.

Novinky z Klubu 112

Naše tábořiště

~

27.02.2024

V letošním roce si dáváme mírný odpočinek. I tak nás čeká ale nemálo práce v podobě výměny oken, budování terasy a lávky v Central Parku. Přidáš se?

Sponzoring

~

27.02.2024

Podpořte aktivity Klubu 112 a pomozte dětem prožít atraktivní tábor a vyhrát zajímavé ceny nejen soutěžích. Věnujte reklamní předměty nebo drobné firemní dárky. Děkujeme předem.

Hledáme dospěláky

~

22.02.2024

Hledáme kvalitní a zároveň hravé dospěláky na naše letní dětské tábory. Máš chuť si hrát a zároveň umíš tábornické dovednosti? Ozvi se nám. Třeba právě na tebe čekáme!

Táborová sezóna 2024

~

22.02.2024

Letní dětské tábory 2024 se pomalu ale jistě blíží a tak táborová sezóna je v plném proudu. Plánujeme. Vymýšlíme. Vyrábíme a chystáme se.