Sponzoring & Foundraising

Ačkoliv peníze neodmítáme, nejsou zrovna to, co nejvíce sháníme. Největší radost nám udělá podpora a pomoc s drobnými cenami a malými dárky, táborovým a sportovním vybavením, spotřebním materiálem, které se hodí na táborech a podobně. Pro příklad: drobné reklamní a firemní předměty, knížky, hračky a hry, kancelářské potřeby, výtvarné vybavení, sportovní pomůcky, turistické a vojenské vybavení a podobně.

O co nejčastěji žádáme

Standardně žádáme o skladové ležáky a neprodejné zboží, věci z reklamací nebo nevyzvednuté zakázky, firemní reklamní předměty (mimo tábákové výrobky a zboží s tématikou značek alkoholu).

Poděkování sponzorům - umístění na navštěvované webové stránky

Pro naše štědré dárce máme připravou sponzorskou smlouvu, ve které můžeme hodnotu daru vyčíslit a vše potvrdit podpisem a razátkem.
Naši dárci jsou rozděleni do základních tří kategorií a to na Zlaté, Stříbrné a Bronzové dárce a podle toho jsou zveřejněni na našich webových stránkách dle cíle podporované události nebo aktivity.

Finance na provoz, vybavení nebo podporu aktivit

Můžete nás také podpořit věnováním finančních prostředků do naší Veřejné sbírky nebo v budoucnu opět možností vložit finance do Nadačního fondu Klubu 112.

Máte zájem a chuť nás podpořit? Rádi to s Vámi probreme ať už osobně, tak i prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky na kontaktech:
mobil +420 775 213 667, e-mail hvhb@klub112.cz nebo nám zanechte vzkaz. Ozveme se Vám.
Děkujeme předem za Vaši chuť a ochotu pomáhat.

Rychlý vzkaz do firmy

Už stačí jen a my se vám co nejdřív ozveme

Novinky z Klubu 112

Naše tábořiště

~

27.02.2024

V letošním roce si dáváme mírný odpočinek. I tak nás čeká ale nemálo práce v podobě výměny oken, budování terasy a lávky v Central Parku. Přidáš se?

Sponzoring

~

27.02.2024

Podpořte aktivity Klubu 112 a pomozte dětem prožít atraktivní tábor a vyhrát zajímavé ceny nejen soutěžích. Věnujte reklamní předměty nebo drobné firemní dárky. Děkujeme předem.

Hledáme dospěláky

~

22.02.2024

Hledáme kvalitní a zároveň hravé dospěláky na naše letní dětské tábory. Máš chuť si hrát a zároveň umíš tábornické dovednosti? Ozvi se nám. Třeba právě na tebe čekáme!

Táborová sezóna 2024

~

22.02.2024

Letní dětské tábory 2024 se pomalu ale jistě blíží a tak táborová sezóna je v plném proudu. Plánujeme. Vymýšlíme. Vyrábíme a chystáme se.