Kurzy první pomoci

Od roku 2016 poskytujeme školení a výcviky první pomoci jednotlivcům, pracovním i neformálním kolektivům a skupinám osob z řad široké veřejnosti. Součástí našich výcviků jsou jak naprosté základny neodkladné laické přelékařské první pomoci, tak i ovládání AED zařízení včetně laické resuscitace. V průběhu kurzů a výcviků trénujeme také základní postupy laického vyšetření, stejně tak i způsoby, jak správně volat a komunikovat s operátory na krizových linkách 155.

Být připraven = zvládnout

Máme a nabízíme:

  • Bohaté teoretické i praktické znalosti a zkušenosti.
  • Rozmanité zdravotnické a záchranářské vybavení pro ukázky a výcvik
  • Pestré zkušenosti s nejrůznějšími kolektivy od dětí po dospělé

Od analýzy rizik přes preventivní opatření a výbavu

Díky našim kurzům, které jsou celé stavěny na základech praktických zkušeností, získáte sebejistotu a sebedůvěru zvládnout krizovou situaci nebo jí aktivně preventivně předcházet nebo být na ni správně připraven. Proč se učit první pomoc? Důvodů je mnoho. Záchrana života svých nejbližších je jistě na prvním místě ...

Úplné informace, recenze vybavení, doporučené postupy i příklady z praxe naleznete na našem webu, který celý věnujeme právě kurzům první pomoci. Máte zájem se naučit nebo potrénovat první pomoc? Navštivte web www.vycvikprvnipomoci.cz.

Novinky z Klubu 112

Naše tábořiště

~

27.02.2024

V letošním roce si dáváme mírný odpočinek. I tak nás čeká ale nemálo práce v podobě výměny oken, budování terasy a lávky v Central Parku. Přidáš se?

Sponzoring

~

27.02.2024

Podpořte aktivity Klubu 112 a pomozte dětem prožít atraktivní tábor a vyhrát zajímavé ceny nejen soutěžích. Věnujte reklamní předměty nebo drobné firemní dárky. Děkujeme předem.

Hledáme dospěláky

~

22.02.2024

Hledáme kvalitní a zároveň hravé dospěláky na naše letní dětské tábory. Máš chuť si hrát a zároveň umíš tábornické dovednosti? Ozvi se nám. Třeba právě na tebe čekáme!

Táborová sezóna 2024

~

22.02.2024

Letní dětské tábory 2024 se pomalu ale jistě blíží a tak táborová sezóna je v plném proudu. Plánujeme. Vymýšlíme. Vyrábíme a chystáme se.