Klub 112 - Letní dětské tábory
Letní dětské tábory pro děti kvalitně, zábavně a bezpečně
volejte
+420 775 213 667


Víkendové výlety pro děti s Klubem 112

Již druhým rokem pro naše i "cizí" děti připravujeme nabídku víkendových výletů a pobytů. V naší nabídce výletů jsou zahrnuty standardně táborové aktivity s ohledem na malé i velké děti. Přihlásit se můžete na jeden, na dva nebo klidně i na všechny výlety naráz. Moc se na vás těšíme :)

Aktuální nabídka výletů 2017

24. - 26. 2. 2017 - Krásná - zimní radovánky - cena: 1.800Kč (3 dny) - záloha: 800Kč
14. - 17. 4. 2017 - Livet - Velikonoční workshop - cena: 2.000Kč (4 dny) - záloha: 1.000Kč

On-line přihláška na výlet

Máte zájem přihlásit své dítě? Vyplňte jednoduchou on-line přihlášku.

Zimní mise v Jizerských horáchKrásná - Zimní mise

Náš nyní nejbližší víkendový výlet bude v Jizerských horách. Znovu míříme do krásného penzionu Krásná. Na programu jsou klasické zimní aktivity, které ale většina z dnešních dětí nikdy ani nevyzkoušela :) Zbytek programu doplníme o klasické táborové aktivity, výbornou domácí kuchyní, spoustou zábavy, péči našich dospěláků, a podobně :) Stačí se jen přihlásit a čeká na vás mnoho srandy a zábavy :)

Ceny výletů

Cena výletů je uvedena výše v přehledu. Při objednání se hradí do 3 dnů záloha (rezervační poplatek) v uvedené výši. Při nástupu do autobusu se předává v hotovosti doplatek ve výši 1000Kč.

Program

Každý z výletů je inspirovaný obdobím, ve kterém se koná. V průběhu zimní mise vyzkoušíme s dětmi pletení košíku, výrobu netradičních zimních obrázku, soutěž o nejhezčího sněhuláka a nejrychlejšího sáňkaře, na programu nebude chybět ani pořádná koulovačka. Letošní zima vypadá slibně :) Máme v plánu také navštívit stanici Horské služby a nedaleký Aquapark s tobogánem, takže ačkoliv jedeme v zimě, plavky sebou :)
Na víkendech jsou děti rozděleny do skupin dle věku a po celý pobyt se věnují oblíbeným aktivitám z našeho tábora. Máme připravený mix aktivit a tak se ani chvililenku nebudou nudit. Naučí se mnoho nového. V průběhu víkendů děti hrají připravené soutěže a hry o ceny, vyrábí, sportují a tak vůbec, jsou v jednom kole :) Pokud to dovolí počasí, máme naplánované i výlety do okolí (ZOO, zámek, hrad, atd.) Po celý víkend se o děti stará cca. 10 táborových dospěláků, mají péči zdravotníka a pro děti je připravena kvalitní domáci kuchyně :) K výletům patří samozřejmě táborák s buřty, hraní na kytary, večerní zábavný program a mnoho dalšího. Stačí se už jen přihlásit :)

Místa odjezdu a příjezdu

Místa a časy nástupu upřesníme. Pravděpodobně to bude na Černém mostě v Praze.
Časy orientačně: Odjezd: cca. 16:00, příjezd: cca. 18:00.

Dospěláci

Jelikož se ani dospěláci nemohou dočkat dalšího tábora, těší se na vás mix táborových dospěláků :) Namixujeme se podle našich časových možností, ale výlety na starost má Terka Nejedlá, pomáhat jí bude Kuba Pavlíček (zase nevydržel), o děti se budou starat Terka Havlová, Kuba Hoffer, Míša Marková, Čahoun, Plívič, nově Adélka a v kuchyni se budou otáčet Honza Borůvka, Mireček a pan Kulík :) A další ... co jim umožní časové možnosti, zápočty, zkoušky, zaměstnavatelé a jejich rodinky :)

Vybavení

Každý účastník bude vybavený oblečením na 3 dny + zimní, nepromokavé oblečení, čepice, rukavice, zimní obuv (sněhule), hygienické potřeby, kapesné, turistický batoh, svačina na cestu, lahev na pití, léky, kartička pojištěnce, potvrzení o bezinfekčnosti, spacák, prostěradlo

Kapacita výletů

Výlety mají omezenou kapacitu a to 26 dětských účastníků. V případě nízké účasti, tj. 20 a níže se buď za a) zvyšuje - dorovnává cena, aby se uhradili spojené náklady (po předchozí informaci přihlášeným, za b) výlet se ruší a přihlášené děti jsou automaticky přihlášené na následující výlet.

Archiv výletů - výlety, které už byly

Podzimní mise na Asgardu - Jižní Čechy, 21.10. - 23.10.2016

Podzimní miste na AsgarduNa podzim 2016 jsme znovu navštívili krásný srub Asgard a víkend jsme prožili s typicky podzimními aktivitami. Vyrobili jsme jihočeským ptáčkům krmítka, postavili krásné draky, kterými jsme na dopoledne vytlačili ptactvo z oblohy do krmítek :) a jelikož se blížily Vánoce, tak jsme s dětmi vyrobili krásné a voňavé dárky pro maminky a tatínky.

Byl to naprosto úžasný víkend kkterý byl i trochu pohodlnější, protože oproti první návštěvě jsme měli od společnosti Aria Travel Praha zapůjčený autobus :)

 

Velikonoce na Vávrovce - Jižní Čechy, 24.3. - 27.3.2016

Velikonoce na Vávrovce - Jižní ČechyNa velikonoční víkend 2016 jsme si pro děti připravili nabytý program v podobě velikonočního workshopu. Děti vyráběly kraslice, velikonoční dekorace, pletly pomlázky a také pekly velikonočního beránka.
Jeden den jsme vyrazili zapůjčeným automusem od společnosti Aria Travel (za což ještě jednou moc děkujeme) na zámek Hluboká nad Vltavou a do nedaleké ZOO.

V noci jsme uspořádali malou, ale napínavou a nervy zkoušející noční bojovou hru. Opět jsme naší přítomností vystrašili přítomné duchy a ti nám unesli jedno dítě. Naštěstí jsme ji promtně našli a zábava pokračovala ... z komentářů na bojovce děti s námi už nebudou jezdit, protože jsme organizace která na potkání ztrácí děti :) Škoda že zbytek vtipných komentářů nemůžeme ani publikovat :)

Penzion Krásná - Jizerské hory, 19.-.21.2.2016

Pension Krásná - Jizerské horyNa zimní víkend 2016 jsme pro naše děti připravili zimní zábavou nadupaný víkend. Od pátku do neděle, jsme se koulovali, bobovali, stavěli sněhuláka a mnoho dalšího, sněhem okořeněného dobrodružství :)

V krásném penzionu jsme pro děti připravili i večerní zábavu v podobě improvizačních večerů, hráli jsme společenské hry, srandovním způsobem se naučili líčit :) A do pozdního večera jsme hráli na kytary a zpívali táborové písničky.

Základna Asgard - Jižní Čechy, 24.-25.10.2015

Základna AsgardPřipravili jsme víkendový výlet na základnu Asgard - krásný, kanadský srub, kde náš 35 lidí našlo útočiště a měli zázemí pro připravený program jako celovíkendová hra, večerní program, kuchařský workshop, kde si děti možná i poprvé v životě stoupli k plotně. Díky vodáckému vybavení se děti projížděly na lodičkách na rybníku, který byl hned pod balkony srubu. Pro děti jsme zajistili vyjíždku na koni, výtvarný workshop a výrobu Mandal - sypaných obrázků z písku. Na výlet se tentokrát nejelo autobusy nebo mikrobusy, ale jeli jsme společně vláčkem. V závěru výletu jsme uspořádali vyhodnocení her a tombolu s cenami, které věnovali naši partneři a sponzoři víkendu.

Hrad Kost, lovecký zámeček Humprecht, Prachovské skály - 12. 4. 2015

Výlet na hrad KostPřipravujeme celodenní výlet na hrad Kost, který patří mezi najzajímavější hrady v ČR a to nejen svou historií, nezvyklou gotickou architekturou, ale také svým položením a okolím. To si děti prohlédnou i z balkónů nedalekého loveckého zámečku Humprecht. Nepůjde ale jen o historii a architekturu, protože celé odpoledne prožijeme v Prachovských skalách při naší hře. Děti s námi prožijí opravdovou legraci jako vždy! Kdyby snad ratolest měla pochyb, ať si pro všechny případy vezme s sebou kamaráda nebo kamarádku. Nemusí s námi jen ti, kteří se účastní i táborů.

Detoa - Albrechtice, Muzeum + výroba hraček a Josefův důl - 7. 3. 2015

Celodenní výlet - Josefův důl, Jizerské horyPošlete své děti na celodenní výlet s partou profesionálních vedoucích tábora Klubu 112. Tentokrát jsme pro děti připravili celodenní výlet s návštěvnou nejstarší firmy na dřevěné hračky v ČR - Detoa Albrechtice. Na programu je také procházka k Josefodolské přehradě a hra v jejím okolí.
Věk dětí: 6-15 let, plná kapacita výletu: cca. 40 dětí
Minimální kapacita: 20 dětí

Vážení rodiče,

zde máte pár užitečných informací před odjezdem na nadcházející výlet:

sraz bude v pátek 21.10.2016 v 16:00 hod. u metra Strašnická (ul. V olšinách, přímo naproti metru z autobusové zastávky – prosíme, NEPARKUJTE zde, ale na parkovišti u nedaleké Billy, děkujeme), odjezd bude v 16:30
důležité - u autobusu u odjezdu předáte:

1.000 Kč doplatek
vyplněnou a podepsanou bezinfekčnost s datem 21.10.2016 -
ke stažení a k použití (lékařské potvrzení není zapotřebí)
kopii kartičky pojištěnce

Dětem, prosím, sbalte:

spodní prádlo + pyžamo
domácí oblečení do srubu
teplé oblečení na ven (určitě nepromokavé kalhoty a bundu!)
čepice, šála, klidně i slabší rukavice
vhodnou pevnou obuv na ven (i do deště, mokra) + přezůvky do chaty
věci na spaní – SPACÁK!!!
hygiena, ručník
tašku na špinavé prádlo
drobné hry (karty, domino, apod.), věci na kreslení/psaní
baterku

příjezd bude v neděli opět do Strašnic cca v 17:00 hod.

Novinky

Letní dětský tábor 2017

Přihlášky na letní dětský tábor 2017 jsou spuštěny a nyní je přihlášeno více jak 50 dětí. Jen tak dál a na konci ledna nemáme už volné místo. Kdo zaváhá, nejede :)

Víkendy Klubu 112

Už je to tady! Zvěřejnili jsme nabídku našich víkendových výletů :) Máme jeden na podzim, jeden v zimě a další na jaře. Tak kdo s námi pojede na výlet a zkrátí si čekání do dalšího tábora? :)

Začínáme připravovat :)

Ani ne pár dnů po návratu jsme se oklepali a vydáváme se znovu na další cestu a tak připravujeme letní dětský tábor 2017 - zase to bude naprostá bomba. Máte se na co těšit :)

Hledáme vedoucí !!!

Ačkoliv náš tábor je dětmi plný až k prasknutí, my hledáme ještě poslední kvalitní dospěláky do pozice: Vedoucí oddílu. Chceš jet na tábor jako vedoucí k oddílu? Ozvi se nám ... Třeba hledáme právě tebe.

Airsoft-tabor.cz

Aktualizován náš web Airsoft-tabor.cz, na kterém poskytujeme ucelené informace k Airsoftu a také nabízíme volná místa v Airsoft oddíle tábora 2016.