Klub 112 - Letní dětské tábory
Letní dětské tábory pro děti kvalitně, zábavně a bezpečně
volejte
+420 775 213 667


Příměstské tábory a výlety pro děti s Klubem 112

Od března 2015 rozšiřujeme nabídku našich aktivit o celodenní výlety pro děti do zajímavých míst a s netradičním programem. Nabídka výletů bude přibývat a není určena jen dětem, které s námi jezdí na tábory, ale je určena také jejich kamarádům a dětem z řad široké veřejnosti.
Hledáte pro své dítě zajímavou aktivitu na sobotu, neděli, svátek nebo celý víkend?
Využijte nabídky výletů a příměstských táborů Klubu 112.

Nejbližší výlet: 29.4 – 1.5.2016 - Čarodějnice a Filipojakubská noc na Březině
+ Den otevřených dveří na Březině :)

Čarodějnice na Březině

Konečně je to tadýýýýýý :)

Vážení rodiče, přátelé Klubu 112. Na vaše žádosti, kde nás neustále prosíte, abychom udělali také tábor pro dospělé, jsme se rozhodli, že vám konečně vyhovíme! Vyražte tedy s konečně se svým dítětem/dětmi a užijte si tu samou legraci, kterou zažijou děti v létě 2016. Může jet jeden rodič a dítě, nebo všechny rodiče a všechny děti. Nikoliv však děti sami.

Jedinečná možnost si vyzkoušet náš program

Nabízíme vám jedinečnou možnost, vyzkoušet si průřez aktivit, které děláme s vašimi dětmi a to všechno s čarodějnickou tématikou. Vyzkoušíte si tábornické dovednosti, airsoftové aktivity, vyrobíte si čarodějnici a program bude stavěn tak, že nebudete vždy se svými dětmi, ale také si vyzkoušíte jiné aktivity. V neposlední řadě vás čeká nepřeberné množství soutěží. Vyzkoušíte si také roli vedoucího, pomocného kuchaře, ať zkrátka víte, jak sladkých 14 dní je to pro nás.

... a taky náš přístup :)

V ceně máte komplet servis, bude o vás postaráno tak, jako o vaše děti. Nicméně tak k vám budeme také přistupovat. Budete dřepovat za sprostá slova, nebudete mít velké oči a vracet velké zbytky jídla a večerní zábava bez dětí je možná v mezích až na povel hlavase. Zkrátka se nám odevzdáváte tělem i duší :) Rodiče potížisti, ať zůstanou doma :)

Děti na výlet je možno vzít až od 6 let. Mladší děti prosím neberte. Ne, že bychom byli zaujatí, ale nebudou pro ně v tábořišti podmínky (program, zima v chatce atd). Ubytování nebudete po rodinách, ale děti a dospělý zvlášť. Pokusíme se vám poskytnout luxus, že rodičovské páry mohou být spolu v chatce sami. Opakuji však POKUSÍME SE.

Informace k víkendu - program, čas a místo odjezdu, povinné vybavení

Celková cena výletu činí 1.500 Kč / osoba (dospělý, dítě)
Termín: pátek 29.4. - neděle 1.5.2016

Nabízí se dvě varianty:

Pobyt od pátku 29.4 – neděle 1.5.2016
Příjezd v pátek vlastní dopravou od 17h. do tábořiště
Odjezd v neděli po obědě
Cena za osobu (dospělák, ale i dítě) 1500 Kč - záloha 1000Kč na účet; 500 doplatek na místě
V ceně je ubytování, strava, pitný režim a nabitý program pro děti i rodiny

Návštěva - Den otevřených dveří v sobotu 30.4.2016
Příjezd v sobotu v 9:00 vlastní dopravou do tábořiště
Cena za osobu (dospělák, ale i dítě) 500 Kč v hotovosti na místě
V ceně je strava, pitný režim a nabitý program pro děti i rodiny

Místo: tábořiště Březina - RS Březina Ostrov, Vlastějovice, 285 22

SPACÁK A PROSTĚRADLO !!!
Více prádla na převlečení, hlavně ponožky, punčocháče, spodní prádlo, trička a svetr, přezůvky do chaty, tepláky, mikču, pyžamo - v noci bude chladněji.
Oblečení na ven: bundu, pláštěnku, čepici, uzavřenou pevnou obuv
Hygienické potřeby, 1 ručník, 1 toaletní papír, jelení lůj, krém na obličej.
Rozumné kapesné.
Můžete si vzít oblíbenou stolní nebo karetní hru..

Co s sebou nevozit:
Tablety, mobily a jiné, v přírodě zbytečné hračky
Velké množství sladkostí a jiného jídla (budeme si vařit a vše pro děti bude zajištěno)
Elektroniku a jiné cenné předměty
Velké množství peněz

Co na vás čeká:
Bohatý program
Výroba čarodějnic a dekorací
Průřez našich aktivit - Airsoft, Survival, bojové sporty, tanec, sport, atd.
Rodinné hry a zábava
Jako vždy spousty her, legrace a dobrodružství

V ceně je zahrnuto:
Vynikající strava po celou dobu pobytu (začínáme večeří, končíme svačinou na cestu domů, strava 5x denně + pitný režim)
Ubytování v táborových chatičkách (dle vybrané varianty)
Zapůjčení všech sportovních pomůcek a stolních her
Materiál na výrobu a do programu
Personál – vedoucí, zdravotníci a vlastní táboroví kuchaři.

Návrat - konec víkendu:
Dle vybrané varianty

On-line přihláška na výlet - příměstský tábor

Máte zájem o nabízený výlet? Vyplňte snadnou a závaznou on-line přihlášku

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat:
Jakub Pavlíček - vedoucí výletu
Tel: 777 270 237
e-mail: jakub.pavlicek@klub112.cz

 

Archiv výletů - výlety, které už byly

Velikonoce na Vávrovce - Jižní Čechy, 24.3. - 27.3.2016

Velikonoce na Vávrovce - Jižní ČechyNa velikonoční víkend 2016 jsme si pro děti připravili nabytý program v podobě velikonočního workshopu. Děti vyráběly kraslice, velikonoční dekorace, pletly pomlázky a také pekly velikonočního beránka.
Jeden den jsme vyrazili zapůjčeným automusem od společnosti Aria Travel (za což ještě jednou moc děkujeme) na zámek Hluboká nad Vltavou a do nedaleko ZOO.

V noci jsme uspořádali malou, ale napínavou a nervy zkoušející noční bojovou hru. Opět jsme naší přítomností vystrašili přítomné duchy a ti nám unesli jedno dítě. Naštěstí jsme ji promtně našli a zábava pokračovala ... z komentářů na bojovce děti s námi už nebudou jezdit, protože jsme organizace která na potkání ztrácí děti :) Škoda že zbytek vtipných komentářů nemůžeme ani publikovat :)

Penzion Krásná - Jizerské hory, 19.-.21.2.2016

Pension Krásná - Jizerské horyNa zimní víkend 2016 jsme pro naše děti připravili zimní zábavou nadupaný víkend. Od pátku do neděle, jsme se koulovali, bobovali, stavěli sněhuláka a mnoho dalšího, sněhem okořeněného dobrodružství :)

V krásném penzionu jsme pro děti připravili i večerní zábavu v podobě improvizačních večerů, hráli jsme společenské hry, srandovním způsobem se naučili líčit :) A do pozdního večera jsme hráli na kytary a zpívali táborové písničky.

Základna Asgard - Jižní Čechy, 24.-25.10.2015

Základna AsgardPřipravili jsme víkendový výlet na základnu Asgard - krásný, kanadský srub, kde náš 35 lidí našlo útočiště a měli zázemí pro připravený program jako celovíkendová hra, večerní program, kuchařský workshop, kde si děti možná i poprvé v životě stoupli k plotně. Díky vodáckému vybavení se děti projížděly na lodičkách na rybníku, který byl hned pod balkony srubu. Pro děti jsme zajistili vyjíždku na koni, výtvarný workshop a výrobu Mandal - sypaných obrázků z písku. Na výlet se tentokrát nejelo autobusy nebo mikrobusy, ale jeli jsme společně vláčkem. V závěru výletu jsme uspořádali vyhodnocení her a tombolu s cenami, které věnovali naši partneři a sponzoři víkendu.

Hrad Kost, lovecký zámeček Humprecht, Prachovské skály - 12. 4. 2015

Výlet na hrad KostPřipravujeme celodenní výlet na hrad Kost, který patří mezi najzajímavější hrady v ČR a to nejen svou historií, nezvyklou gotickou architekturou, ale také svým položením a okolím. To si děti prohlédnou i z balkónů nedalekého loveckého zámečku Humprecht. Nepůjde ale jen o historii a architekturu, protože celé odpoledne prožijeme v Prachovských skalách při naší hře. Děti s námi prožijí opravdovou legraci jako vždy! Kdyby snad ratolest měla pochyb, ať si pro všechny případy vezme s sebou kamaráda nebo kamarádku. Nemusí s námi jen ti, kteří se účastní i táborů.

Detoa - Albrechtice, Muzeum + výroba hraček a Josefův důl - 7. 3. 2015

Celodenní výlet - Josefův důl, Jizerské horyPošlete své děti na celodenní výlet s partou profesionálních vedoucích tábora Klubu 112. Tentokrát jsme pro děti připravili celodenní výlet s návštěvnou nejstarší firmy na dřevěné hračky v ČR - Detoa Albrechtice. Na programu je také procházka k Josefodolské přehradě a hra v jejím okolí.
Věk dětí: 6-15 let, plná kapacita výletu: cca. 40 dětí
Minimální kapacita: 20 dětí

Novinky

2016 - OBSAZENO

Náš letní dětský tábor 2016 je obsazen. Ba co víc? Je našlapán a přeplněn až prasknutí! Hold .. dobrý tábor se pozná :) Všem moc děkujeme za důvěru a přízeň.

Hledáme vedoucí !!!

Ačkoliv náš tábor je dětmi plný až k prasknutí, my hledáme ještě poslední kvalitní dospěláky do pozice: Vedoucí oddílu. Chceš jet na tábor jako vedoucí k oddílu? Ozvi se nám ... Třeba hledáme právě tebe.

Airsoft-tabor.cz

Aktualizován náš web Airsoft-tabor.cz, na kterém poskytujeme ucelené informace k Airsoftu a také nabízíme volná místa v Airsoft oddíle tábora 2016.

Letní dětský tábor 2016

Připravujeme nový letní dětský tábor 2016 - a zase předvedeme jeden zbrusu nový táborový oddíl - tentokrát pro malé děti s věkem do 12 let :) Máte se na co těšit :)