Klub 112 - Letní dětské tábory
Letní dětské tábory pro děti kvalitně, zábavně a bezpečně
volejte
+420 775 213 667


Víkendové výlety pro děti s Klubem 112

Stříháte metr než začne léto a s ním i náš dětský tábor? Chcete nechat děti poznat kamarády a vedoucí z tábora dříve než se setkají u autobusu na tábor? V obou případech využijte nabídku našich výletů a pošlete je s námi na mega-super víkendy. Na výběr máme Podzimní akci, Zimní zábavu a Jarní - Velikonoční radovánky.

Aktuální nabídka výletů 2017

24. - 26. 2. 2017 - Krásná - zimní radovánky - cena: 1.800Kč (3 dny) - záloha: 800Kč
14. - 17. 4. 2017 - Livet - Velikonoční workshop - cena: 2.000Kč (4 dny) - záloha: 1.000Kč

On-line přihláška na výlet

Máte zájem přihlásit své dítě? Vyplňte jednoduchou on-line přihlášku.

Zimní mise v Jizerských horáchKrásná - Zimní mise

Po roce bychom vás opět chtěli s Klubem 112 pozvat na zimní výlet do Jizerských hor do krásného rodinného penzionu Krásná. Vaše děti čeká bohatý program během celého víkendu - včetně blbnutí, bobování a her ve sněhu. Letos se nám podařilo domluvit s našimi kolegy návštěvu horské služby, kde se dozvíme nejen jak se chovat na horách v létě i v zimě, ale také si vyslechneme mnoho historek ze života horských záchranářů a podíváme se na jejich vybavení, díky kterému zachraňují životy. Nebude chybět ani spousta her a soutěží a samozřejmě také již tradiční Aquapark v Jablonci nad Nisou, kde je hned několik vhodných atrakcí pro děti všech věkových kategorií.

Zimní výlet do Jizerských hor 2017Zimní výlet do Jizerských hor 2017

Budeme rádi, když se Vaše dítě/děti k nám připojí a kromě nevšedních zážitků si „odvezou“ domů i nové kamarády, které pak budou moci potkat buď na dalším výletě či dokonce v létě na táboře s Klubem 112.

Termín: 24. - 26. 2. 2017

Odjezd: v pátek 24.2.2016 v 16:00 hod. z Černého Mostu v Praze – parkoviště SCONTO NÁBYTEK

U autobusu předat:

 • doplatek 1.000 Kč
 • okopírovanou kartičku pojištěnce
 • podepsanou bezinfekčnost
 • případné léky (podepsané a s uvedeným dávkováním)

Příjezd: v neděli 26.2.2016 v 18:00 hod. na Černý Most v Praze – parkoviště SCONTO NÁBYTEK

Cena výletu: 1.800 Kč - záloha: 800 Kč na účet, doplatek u autobusu v hotovosti: 1.000 Kč

Vybavení:

Mějte, prosím, na paměti, že jedeme s dětmi NA HORY! Přizpůsobte proto, prosím, oblečení dětí tomuto ročnímu období a počasí, vše v dostatečné míře na 3 dny a obzvláště nezapomeňte na:

 • rukavice (min dvoje na střídání), čepice, šálu
 • zimní kalhoty (oteplováky)
 • legíny či punčocháče pod oteplováky
 • náhradní ponožky (tenké i teplé), spodní prádlo
 • vhodnou obuv do sněhu!!!
 • pohodlné domácí oblečení do chaty na převlečení
 • přezůvky!!!
 • spacák + prostěradlo
 • kapesné
 • zimní bundu
 • plavky (pojedeme do aquaparku)
 • ručník, hygienické potřeby, pyžamo

Místo: Jizerské hory – penzion Krásná

Do rodinného penzionu Krásná pojedeme letos podruhé. Moc se nám tam minulý rok líbilo! Majitelé jsou moc milí a příjemní lidé, zvyklí a vstřícní k dětským návštěvníkům. Penzion leží v krásném klidném prostředí, na kraji lesa v obci Krásná. Ubytovaní budeme ve čtyř až pěti lůžkových pokojích a penzion budeme mít celý sami pro sebe! Součástí je také velká kuchyň, kde si budeme sami vařit zdravé domácí dobrůtky pod vedením zkušeného hlavního kuchaře našich výletů – Honzi Borůvky. Nechybí ani velká společenská místnost/jídelna, vhodná k večerním společenským aktivitám a hrám. Pár metrů od penzionu je i velký svah, na kterém se vyřádíme jak na bobech, tak sáních! Stavění sněhuláků a sněhové bitvy jsou samozřejmostí!

Program:

Vaše děti čeká bohatý program během celého víkendu - včetně blbnutí, bobování a her ve sněhu. Letos se nám podařilo domluvit s našimi kolegy návštěvu horské služby, kde se dozvíme nejen jak se chovat na horách v létě i v zimě, ale také si vyslechneme mnoho historek ze života horských záchranářů a podíváme se na jejich vybavení, díky kterému zachraňují životy. Nebude chybět ani spousta her a soutěží a samozřejmě také již tradiční Aquapark v Jablonci nad Nisou, kde je hned několik vhodných atrakcí pro děti všech věkových kategorií, mimo jiné dva tobogány, umělé vlnobití či divoká řeka a vířivky.

Dospěláci:

Dospěláci se na výlet těší snad ještě více než děti, takže již nyní můžete počítat s tím, že sněhovou bitvu budete muset vyhrát proti Kubovi „Píšťalce“, Carrymu, Janče, Kubovi H., oběma Terkám, a spoustě dalších táborových dospěláků, kteří si teď zařizují propustky a odkládají rodinné povinnosti, aby mohli jet také. J  

 

Přihláška na výlet: http://www.klub112.cz/on-line-prihlaska

Kapacita výletů

Výlety mají omezenou kapacitu a to 26 dětských účastníků. V případě nízké účasti, tj. 20 a níže se buď za a) zvyšuje - dorovnává cena, aby se uhradili spojené náklady (po předchozí informaci přihlášeným, za b) výlet se ruší a přihlášené děti jsou automaticky přihlášené na následující výlet.

Archiv výletů - výlety, které už byly

Podzimní mise na Asgardu - Jižní Čechy, 21.10. - 23.10.2016

Podzimní miste na AsgarduNa podzim 2016 jsme znovu navštívili krásný srub Asgard a víkend jsme prožili s typicky podzimními aktivitami. Vyrobili jsme jihočeským ptáčkům krmítka, postavili krásné draky, kterými jsme na dopoledne vytlačili ptactvo z oblohy do krmítek :) a jelikož se blížily Vánoce, tak jsme s dětmi vyrobili krásné a voňavé dárky pro maminky a tatínky.

Byl to naprosto úžasný víkend kkterý byl i trochu pohodlnější, protože oproti první návštěvě jsme měli od společnosti Aria Travel Praha zapůjčený autobus :)

 

Velikonoce na Vávrovce - Jižní Čechy, 24.3. - 27.3.2016

Velikonoce na Vávrovce - Jižní ČechyNa velikonoční víkend 2016 jsme si pro děti připravili nabytý program v podobě velikonočního workshopu. Děti vyráběly kraslice, velikonoční dekorace, pletly pomlázky a také pekly velikonočního beránka.
Jeden den jsme vyrazili zapůjčeným automusem od společnosti Aria Travel (za což ještě jednou moc děkujeme) na zámek Hluboká nad Vltavou a do nedaleké ZOO.

V noci jsme uspořádali malou, ale napínavou a nervy zkoušející noční bojovou hru. Opět jsme naší přítomností vystrašili přítomné duchy a ti nám unesli jedno dítě. Naštěstí jsme ji promtně našli a zábava pokračovala ... z komentářů na bojovce děti s námi už nebudou jezdit, protože jsme organizace která na potkání ztrácí děti :) Škoda že zbytek vtipných komentářů nemůžeme ani publikovat :)

Penzion Krásná - Jizerské hory, 19.-.21.2.2016

Pension Krásná - Jizerské horyNa zimní víkend 2016 jsme pro naše děti připravili zimní zábavou nadupaný víkend. Od pátku do neděle, jsme se koulovali, bobovali, stavěli sněhuláka a mnoho dalšího, sněhem okořeněného dobrodružství :)

V krásném penzionu jsme pro děti připravili i večerní zábavu v podobě improvizačních večerů, hráli jsme společenské hry, srandovním způsobem se naučili líčit :) A do pozdního večera jsme hráli na kytary a zpívali táborové písničky.

Základna Asgard - Jižní Čechy, 24.-25.10.2015

Základna AsgardPřipravili jsme víkendový výlet na základnu Asgard - krásný, kanadský srub, kde náš 35 lidí našlo útočiště a měli zázemí pro připravený program jako celovíkendová hra, večerní program, kuchařský workshop, kde si děti možná i poprvé v životě stoupli k plotně. Díky vodáckému vybavení se děti projížděly na lodičkách na rybníku, který byl hned pod balkony srubu. Pro děti jsme zajistili vyjíždku na koni, výtvarný workshop a výrobu Mandal - sypaných obrázků z písku. Na výlet se tentokrát nejelo autobusy nebo mikrobusy, ale jeli jsme společně vláčkem. V závěru výletu jsme uspořádali vyhodnocení her a tombolu s cenami, které věnovali naši partneři a sponzoři víkendu.

Hrad Kost, lovecký zámeček Humprecht, Prachovské skály - 12. 4. 2015

Výlet na hrad KostPřipravujeme celodenní výlet na hrad Kost, který patří mezi najzajímavější hrady v ČR a to nejen svou historií, nezvyklou gotickou architekturou, ale také svým položením a okolím. To si děti prohlédnou i z balkónů nedalekého loveckého zámečku Humprecht. Nepůjde ale jen o historii a architekturu, protože celé odpoledne prožijeme v Prachovských skalách při naší hře. Děti s námi prožijí opravdovou legraci jako vždy! Kdyby snad ratolest měla pochyb, ať si pro všechny případy vezme s sebou kamaráda nebo kamarádku. Nemusí s námi jen ti, kteří se účastní i táborů.

Detoa - Albrechtice, Muzeum + výroba hraček a Josefův důl - 7. 3. 2015

Celodenní výlet - Josefův důl, Jizerské horyPošlete své děti na celodenní výlet s partou profesionálních vedoucích tábora Klubu 112. Tentokrát jsme pro děti připravili celodenní výlet s návštěvnou nejstarší firmy na dřevěné hračky v ČR - Detoa Albrechtice. Na programu je také procházka k Josefodolské přehradě a hra v jejím okolí.
Věk dětí: 6-15 let, plná kapacita výletu: cca. 40 dětí
Minimální kapacita: 20 dětí

Vážení rodiče,

zde máte pár užitečných informací před odjezdem na nadcházející výlet:

sraz bude v pátek 21.10.2016 v 16:00 hod. u metra Strašnická (ul. V olšinách, přímo naproti metru z autobusové zastávky – prosíme, NEPARKUJTE zde, ale na parkovišti u nedaleké Billy, děkujeme), odjezd bude v 16:30
důležité - u autobusu u odjezdu předáte:

1.000 Kč doplatek
vyplněnou a podepsanou bezinfekčnost s datem 21.10.2016 -
ke stažení a k použití (lékařské potvrzení není zapotřebí)
kopii kartičky pojištěnce

Dětem, prosím, sbalte:

spodní prádlo + pyžamo
domácí oblečení do srubu
teplé oblečení na ven (určitě nepromokavé kalhoty a bundu!)
čepice, šála, klidně i slabší rukavice
vhodnou pevnou obuv na ven (i do deště, mokra) + přezůvky do chaty
věci na spaní – SPACÁK!!!
hygiena, ručník
tašku na špinavé prádlo
drobné hry (karty, domino, apod.), věci na kreslení/psaní
baterku

příjezd bude v neděli opět do Strašnic cca v 17:00 hod.

Novinky

Letní dětský tábor 2017

Přihlášky na letní dětský tábor 2017 jsou spuštěny a nyní je přihlášeno více jak 50 dětí. Jen tak dál a na konci ledna nemáme už volné místo. Kdo zaváhá, nejede :)

Víkendy Klubu 112

Už je to tady! Zvěřejnili jsme nabídku našich víkendových výletů :) Máme jeden na podzim, jeden v zimě a další na jaře. Tak kdo s námi pojede na výlet a zkrátí si čekání do dalšího tábora? :)

Začínáme připravovat :)

Ani ne pár dnů po návratu jsme se oklepali a vydáváme se znovu na další cestu a tak připravujeme letní dětský tábor 2017 - zase to bude naprostá bomba. Máte se na co těšit :)

Hledáme vedoucí !!!

Ačkoliv náš tábor je dětmi plný až k prasknutí, my hledáme ještě poslední kvalitní dospěláky do pozice: Vedoucí oddílu. Chceš jet na tábor jako vedoucí k oddílu? Ozvi se nám ... Třeba hledáme právě tebe.

Airsoft-tabor.cz

Aktualizován náš web Airsoft-tabor.cz, na kterém poskytujeme ucelené informace k Airsoftu a také nabízíme volná místa v Airsoft oddíle tábora 2016.