Kurz přežití - výcvik Survival

Ačkoliv náš kurz přežití - výcvik Survival zatím realizujeme jen v rámci táborového programu pro děti ve věku 12-15 let, patří k velmi žádaným aktivitám a proto jsme se rozhodli tento praktický kurz - výcvik zařadit i jako samostatný výcvik pro osoby starší 18 let. Pro realizaci tohoto kurzu máme velmi bohaté a kvalitní vybavení, o které se můžeme v průběhu víkendového kurzu opřít,v jeho závěru zjistíme, že vše lze zvládnout i bez vybavení. Ale také zjistíme, že štěstí přeje připraveným.

Kurz přežití pro jednotlivce i skupiny osob

Tento kurz je v nabídce pro skupiny osob. Přihlásit se mohou i jednotlivci a budou zařazeni do některé ze skupin. Stejně tak jej mohou využít i ucelné skupiny například jako firemní teambuilding v rámci kanceláře, firmy nebo společnosti.

Pro nabídku našeho výcviku přežití připravujeme zcela nové webové stránky: vycvikpreziti.cz

Naučíme vás vše od základních dovedností až po pokročilé techniky

V rámci našeho výcviku přežití vás naučíme vše nezbytné, abyste zvládli mimořádné a krizové situace a dokázali přežít odkázáni sami na sebe například uvíznutí mimo civilizaci nebo naopak jak se připravit na mimořádné živelné katastrofy a vyhlášené situace. Nepropadejte frustraci a beznaději. Buďte připraveni! Absolvujte náš odborný výcvik a máte vyšší šanci na přežití. Kurz probíhá ve třech úrovních - základní dovednosti, pokročilé a rozšířené, která bude zaměřena na osoby, které si chtějí trochu sáhnout na dno. Výcvik je bezpečný a je zajištěný tak, aby nikdo nebyl ohrožený jak na zdraví, tak i na životě.

Součástí výcviku je i ukázka potřebného vybavení, se kterým je dobré se seznámit. Naše vybavení patří mezi nejlepší na trhu. Zároveň je ale nutné uvést, že část výcviku je o schopnostech improvizovat a bez potřebného vybavení se obejít.

Máte zájem o kurz přežití? Napište nám!

Kurzy první pomoci

Žhavou novinkou je náš záměr poskytovat kurzy první pomoci a to nejen firmám v rámci BOZP, ale také jednotlivcům, kteří chtějí získat potřebné znalosti a kvalifikaci.

přečíst celé

13. 2. 2018 - Máme nový web

Dnes, 13.2.2018 jsme si po letech spustili nový web, s propracovanější nabídkou a strukturou informací. Staňte se naším členem a budou vám i novinky chodit na email.

přečíst celé

Rozšiřujeme naše poradenství

Naší snahou je pro naše členy a návštěvníky zajistit rozmanité odborné poradenství a pokrýt tak standardní požadavky doby a moderního života a zbavit vás tak zbytečného stresu. Daří se nám to? Posuďte sami :)

přečíst celé