Klub 112 - Letní dětské tábory
Letní dětské tábory pro děti kvalitně, zábavně a bezpečně
volejte
+420 775 213 667


Letní dětské tábory Klubu 112 - kvalitní tábory pro děti

Občanské sdružení Klub 112 od svého založení v roce 2005 zahájilo činnost pořádání letních dětských táborů pro děti ve věku 6 -15 let a zaměřilo se především na žádané aktivity, které jiní pořadatelé nenabízeli a nebo ne v takové kvalitě, jako my. Hlavními aktivitami našich táborů je Airsoft, bojové sporty, tanec, survival, sportovní aktivity a také výtvarné aktivity. Pravidelně na našich táborech hostujeme zajímavé programmové návštěvy, které nejen pozvedají úroveň našeho bohatého programu, ale především jsou zárukou, že tábory děláme kvalitně a o děti je dobře postaráno. Kdo by si na tábor zval Policii ČR, hasiče, záchranáře, senátora a další, pokud by neměl něco v pořádku. Naše tábory jsou žádané jak chlapci, tak i dívkami všech věkových kategorií. Rodiče si za tu dobu vybudovali důvěru a naše tábory doporučují dále a tím i přes fakt, že mnoho táborů v minulých letech ukončilo činnost, my máme stabilní počty přihlášených dětí.

Letní dětský tábor 2016 - připravuje se!

Letni dětský tábor 2016 se připravuje! Opět nabízíme možnost pomocí on-line přihlášky na tábor pohodlně přihlásit své dítě. V průběha tábora 2016 nás čeká mnoho nového. Lepší program. Více návštěv. Více dobrodružství. Více zábavy. Stačí se už jen přihlásit na letní dětský tábor 2016 a vše prožijete s námi. Například i naší vytůněnou celotáborovou hru S Tebou mě baví svět :)

S Tebou mě baví svět - celotáborová hra pro letní dětský tábor 2016

 

Jsme ten pravý a správný tábor?

Přemýšlíte, zda jsme ten pravý a správný tábor. Nemůžete si z nepřeberné nabídky vybrat? Položte si pár otázek:

  1. Mají letní dětské tábory Klubu 112 tradici? ANO
  2. Mají letní dětské tábory stabilní kolektiv dospěláků? ANO
  3. Nabízejí tábory Klubu 112 atraktivní program který jde s dobou? ANO
  4. Jezdí na dětské tábory Klubu 112 zajímavé návštěvy? ANO
  5. Je cena za tábor akorát? ANO
  6. Je tento tábor bezpečný? ANO
  7. Má tábor v jídelničku denně maso, zeleninu, ovoce i mléčné výrobky? ANO
  8. Mají tyto tábory kvalitní a pestré vybavení?
  9. Je na táboře dostatek personálu? ANO
  10. Jezdí na tábor děti opakovaně? ANO

Pořád si myslíte, že je co řešit? :) On-line přihláška je zde :)

Letní dětský tábor - návštěva SPJ PČR

Archiv táborů Klubu 112

Krotitelé duchů po Česku - hra pro letní dětský tábor 2015

Pomozte Van Helsingovi zkrotit českého vodníka, rytíže Brtníka z Brtníku, najít Leontýnku nebo bludičku. Bude sranda :) Postavte se po boku Sherlocka Holmese a Černé kroniky a najděte slabiny upíra z Posázaví, důvod proč chce vodník na souš, proč víly netančí na palouku v lese a zda Hejkal není vlastně dobrák od kosti :) A mnoho dalšího .. co zažijete jen s námi, pokud využijete letní dětský tábor 2015 na Březině s Klubem 112 :)

Letní dětský tábor 2014 - S Čerty nejsou Žerty - Březina

Tábor v roce 2014 se opět koná v Posázaví, nedaleko Zruče nad Sázavou. Bylo přihlášeno celkem 94 dětí. Na tábor jelo 24 dospěláků a společně si užívali celotáborovou hru dle pohádky S čerty nejsou žerty. Letní dětský tábor 2014 .... stránka se připravuje.

Děti z dětského tábora 2014

Letní dětský tábor 2013 - Avengers - Březina

V roce 2013 tématem celotáborové hry byly postavy a děj ze série Avengers - s dětmi během celotáborové hry pobývali na ostrově Březina Thor, Hulk, Ironman a další postavy, které monitorovali výcvikový prostor. Letní dětský tábor 2013 se velmi vydařil. I když téměř 3 dny v kuse pršelo, bohatý program běžel dál. Na tábor zavítaly programové návštěvy v podobě příslušníků Police ČR nebo kouzelníka :)

Letní dětský tábor 2012 - Trosečníci - Březina

S létem 2012 přišla i změna tábořiště. Poprvé jsme obsadili tábořiště na ostrově na řece Sázavě, nedaleko obce Vlastějovice, asi 8km od Zruče nad Sázavou. A když a ostrově, tak tématem celotáborové hry byli Trosečníci. Letního dětského tábora 2012 se zúčastnilo 105 dětí. Bylo krásné slunné počasí po celý tábor a všichni jsme si ho krásně užili.

Letní dětský tábor 2011 - Lovci pokladů -  Miličín

V roce 2011 jsme byli podruhé a s jistotou naposledy v Miličíně, kde jsme téměř polovinu tábora řešili technické nedostatky tábořiště, napřklad i havárii kanalizace, ke které se majitelé areálu stavěli po svém, tj. nijak! I přes technické problémy, jsme si letní dětský tábor 2011 užili a s celotáborovou hrou Lovci pokladů jsme soutěžili o nejlepší hledače pokladů.

Letní dětský tábor 2010 - Pevnost Boyard -  Miličín

Poprvé jsme jeli do areálu TOM Miličín v roce 2010. Areál to byl nádherný a měli jsme z něho všichni velkou radost. Naší celotáborovou hrou byla dlouho očeávaná Pevnost Boyard. Otec Fura, paklíč a další postavy připravili mnoho úkolů k plnění na cestě za pokladem pevnosti Boyard. Více o letním dětským táboře 2010 v naší minireportáži.

Letní dětský tábor 2009 - Hvězdná brána - Borek

Náš první tábor se konal zatím nejdále od Prahy, nedaloko Hořic u Jičína. Pro letní dětský tábor 2009 jsme vybrali téma celotáborové hry inspirované oblíbeným seriálem Hvězdná brána. První rok se nám na táboř přihlásilo 85 a mnohé z nich s námi jezdi do dnes!

Novinky

Letní dětský tábor 2017

Přihlášky na letní dětský tábor 2017 jsou spuštěny a nyní je přihlášeno více jak 50 dětí. Jen tak dál a na konci ledna nemáme už volné místo. Kdo zaváhá, nejede :)

Víkendy Klubu 112

Už je to tady! Zvěřejnili jsme nabídku našich víkendových výletů :) Máme jeden na podzim, jeden v zimě a další na jaře. Tak kdo s námi pojede na výlet a zkrátí si čekání do dalšího tábora? :)

Začínáme připravovat :)

Ani ne pár dnů po návratu jsme se oklepali a vydáváme se znovu na další cestu a tak připravujeme letní dětský tábor 2017 - zase to bude naprostá bomba. Máte se na co těšit :)

Hledáme vedoucí !!!

Ačkoliv náš tábor je dětmi plný až k prasknutí, my hledáme ještě poslední kvalitní dospěláky do pozice: Vedoucí oddílu. Chceš jet na tábor jako vedoucí k oddílu? Ozvi se nám ... Třeba hledáme právě tebe.

Airsoft-tabor.cz

Aktualizován náš web Airsoft-tabor.cz, na kterém poskytujeme ucelené informace k Airsoftu a také nabízíme volná místa v Airsoft oddíle tábora 2016.