Klub 112 - Letní dětské tábory
Letní dětské tábory pro děti kvalitně, zábavně a bezpečně
volejte
+420 775 213 667


Sponzoring - podpora občanského sdružení Klub 112

Skoro za vše co jsme dokázali a zrealizovali vděčíme našim sponzorům. Potěšili jsme spoustu dětí na našich letních dětských táborech.

Upřímné díky

Všem našim sponzorům dlužíme obrovské díky. Děkujeme od srdce. Děkujeme každému. I tomu, kdo nám věnoval i jednu malou věc. Poposunul nás dále k našim úspěchům.

Díky našim sponzorům jsem dokázali zajistit takovou kvalitu služeb, na kterou můžeme být právem pyšni. Pokud se nám podaří zajistit další partnerské spolupráce, budeme naši nabídku rozšiřovat.
Třeba opět zahájíme provoz i našich Airsoftových her, které jsme museli vzhledem ke krizi omezit.

Co nabízíme sponzorům?

Našim sponzorům a partnerům nabízíme umístění bannerů a poděkování na obou našich hlavních stránkách. Stejně tak, pokud distribujeme tiskové materiály, umístění jmen sponzorů a partnerů.

Novinky

Letní dětský tábor 2017

Přihlášky na letní dětský tábor 2017 jsou spuštěny a nyní je přihlášeno více jak 50 dětí. Jen tak dál a na konci ledna nemáme už volné místo. Kdo zaváhá, nejede :)

Víkendy Klubu 112

Už je to tady! Zvěřejnili jsme nabídku našich víkendových výletů :) Máme jeden na podzim, jeden v zimě a další na jaře. Tak kdo s námi pojede na výlet a zkrátí si čekání do dalšího tábora? :)

Začínáme připravovat :)

Ani ne pár dnů po návratu jsme se oklepali a vydáváme se znovu na další cestu a tak připravujeme letní dětský tábor 2017 - zase to bude naprostá bomba. Máte se na co těšit :)

Hledáme vedoucí !!!

Ačkoliv náš tábor je dětmi plný až k prasknutí, my hledáme ještě poslední kvalitní dospěláky do pozice: Vedoucí oddílu. Chceš jet na tábor jako vedoucí k oddílu? Ozvi se nám ... Třeba hledáme právě tebe.

Airsoft-tabor.cz

Aktualizován náš web Airsoft-tabor.cz, na kterém poskytujeme ucelené informace k Airsoftu a také nabízíme volná místa v Airsoft oddíle tábora 2016.