Tábořiště - vlastní rekreační středisko

Spíše než projektem se jedná o přání a sen. Klub 112 by rád pro zajištění svých outdoor aktivit a dětských táborů vybudoval a provozoval vlastní rekreační středisko, které by využíval jako tábořiště a základnu pro své aktivity. Před několika lety jsme byly velice málo od situace, kdy jsme kupovali starý, zanedbaný areál rekreačního střediska kousek od České Lípy. Bohužel, z prodeje sešlo. Dodnes nás to velmi mrzí. Areál byl na krásném místě, v krásném prostředí. Ale ... není všem dnům konec. Stále hledáme vhodný areál tábořiště, který bychom mohli koupit, zreakonstruovat a provozovat. 

Víte ve svém okolí o areálu tábořiště na prodej, kontaktujte nás.

Kurzy první pomoci

Žhavou novinkou je náš záměr poskytovat kurzy první pomoci a to nejen firmám v rámci BOZP, ale také jednotlivcům, kteří chtějí získat potřebné znalosti a kvalifikaci.

přečíst celé

13. 2. 2018 - Máme nový web

Dnes, 13.2.2018 jsme si po letech spustili nový web, s propracovanější nabídkou a strukturou informací. Staňte se naším členem a budou vám i novinky chodit na email.

přečíst celé

Rozšiřujeme naše poradenství

Naší snahou je pro naše členy a návštěvníky zajistit rozmanité odborné poradenství a pokrýt tak standardní požadavky doby a moderního života a zbavit vás tak zbytečného stresu. Daří se nám to? Posuďte sami :)

přečíst celé