Odborné poradenství Klubu 112 pro členy

Našim členům a jejich rodinným příslušníkům zajišťujeme a průběžně rozšiřujeme odborné poradenství z nejrůznějších oborů a odvětví, které byste mohli potřebovat. Stačí se nám jen ozvat a my vám zajistíme odborné konzultace a pomoc, jakou potřebujete.
Společně nalezneme řešení vašeho problému.

Finanční poradenství a konzultace

Potřebujete poradit jak zvládnou osobní finance, jak finacovat vlastní bydlení, zkontrolovat zda máte vhodné pojistné smlouvy, které výhodné spoření uzavřít nebo jak nastartovat investiční portfólio? Staňte se naším členem a využijte finanční poradenství Klubu 112.

Právní poradenství

Máte problémy se zaměstnavatelem? Vyskytly se vám starosti v oblasti rodinného života? Řešíte složité dědictví, dluží vám někdo peníze nebo jste v majetkovém sporu? Kontaktujte nás se svým problémem a my jej předáme některému z dostupných právníků k posouzení a ke konzultaci. S právním poradenstvím Klubu 112 nejste na žádný právní problém sami.

 

Psychologické poradenství

Rodinné krize - úmrtí v rodině - partnerské problémy

 

Sociální poradenství

V oblasti sociálního poradenství zúročujeme dlouholeté zkušenosti a znalosti, které se mimo jiné týkají zaměstnávání osob se zdravotním postižením (OZP), nebo poskytnutí pomoci při žádosti o invalidní důchod, apod.

Účetní poradenství

 

Výživové poradenství

Dostaňte svou váhu pod kontrolu a své tělo do zásahových oděvů! Pokud vás trápí nadváha nebo chcete zlepšit svou fyzickou kondici, životosprávu a stravování, kontaktujte našeho nutričního specialistu pana Martina Spilku, který má 15 letou praxi.
Naučí vás to nejdůležitější - CO, KDY a KOLIK jídla máte sníst. NUTRIČNÍ ORDINACE má v Praze dvě pobočky (Vysočany, Smíchov).
Objednejte si nezávaznou konzultaci. Klub 112 vám drží palce!
Kontakty: 777 568 182nutricniordinacepraha@centrum.cz nebo nám napište vzkaz >>>>

 

Kurzy první pomoci

Žhavou novinkou je náš záměr poskytovat kurzy první pomoci a to nejen firmám v rámci BOZP, ale také jednotlivcům, kteří chtějí získat potřebné znalosti a kvalifikaci.

přečíst celé

13. 2. 2018 - Máme nový web

Dnes, 13.2.2018 jsme si po letech spustili nový web, s propracovanější nabídkou a strukturou informací. Staňte se naším členem a budou vám i novinky chodit na email.

přečíst celé

Rozšiřujeme naše poradenství

Naší snahou je pro naše členy a návštěvníky zajistit rozmanité odborné poradenství a pokrýt tak standardní požadavky doby a moderního života a zbavit vás tak zbytečného stresu. Daří se nám to? Posuďte sami :)

přečíst celé