Klub 112 - Letní dětské tábory
Letní dětské tábory pro děti kvalitně, zábavně a bezpečně
volejte
+420 775 213 667


Partneři webu klub112.cz

Přehled www stránek partnerů nabízí odkazy na zajímavé partnerské stránky z příbuzných oborů, dodavatelů, odběratelů nebo www stránky, které s námi spolupracují. Chcete být zde také zveřejněni? Kontaktujte správce webu na emailové adrese odkazy@zlepsujeme.cz nebo navštivte stránku výměna odkazů.

Chcete propagovat a obdarovat lidi kolem sebe? Objednejte z katalogu naše reklamní předměty a propagační materiály pro zaměstnance, zákazníky i dodavatele. Reklamní předměty realizujeme včetně potisku. Vyzkoušejte Printek Praha a zkušenosti od roku 1991.
Všechno o předních pozicích a výsledcích vyhledávačů, úspěšném a navštěvovaném webu, seo optimalizaci, Internet marketingu, PPC kampaních, zpětných odkazech a další praktické informace, které souvisejí s výkonem webu se dozvíte přehledně a na jednom místě na webu dobrapozice.cz.
Potřebujete nové webové stránky? Chcete dobrou cenu? Nechcete zbytečně platit moc? Objednejte si levné webové stránky od Zlepšujeme, které využívají kvalitní redakční systém a nyní i fotogalerii zdarma.

Novinky

2016 - OBSAZENO

Náš letní dětský tábor 2016 je obsazen. Ba co víc? Je našlapán a přeplněn až prasknutí! Hold .. dobrý tábor se pozná :) Všem moc děkujeme za důvěru a přízeň.

Hledáme vedoucí !!!

Ačkoliv náš tábor je dětmi plný až k prasknutí, my hledáme ještě poslední kvalitní dospěláky do pozice: Vedoucí oddílu. Chceš jet na tábor jako vedoucí k oddílu? Ozvi se nám ... Třeba hledáme právě tebe.

Airsoft-tabor.cz

Aktualizován náš web Airsoft-tabor.cz, na kterém poskytujeme ucelené informace k Airsoftu a také nabízíme volná místa v Airsoft oddíle tábora 2016.

Letní dětský tábor 2016

Připravujeme nový letní dětský tábor 2016 - a zase předvedeme jeden zbrusu nový táborový oddíl - tentokrát pro malé děti s věkem do 12 let :) Máte se na co těšit :)