Klub 112 - Letní dětské tábory
Letní dětské tábory pro děti kvalitně, zábavně a bezpečně
volejte
+420 775 213 667


Partneři webu klub112.cz

Přehled www stránek partnerů nabízí odkazy na zajímavé partnerské stránky z příbuzných oborů, dodavatelů, odběratelů nebo www stránky, které s námi spolupracují. Chcete být zde také zveřejněni? Kontaktujte správce webu na emailové adrese odkazy@zlepsujeme.cz nebo navštivte stránku výměna odkazů.

Všechno o předních pozicích a výsledcích vyhledávačů, úspěšném a navštěvovaném webu, seo optimalizaci, Internet marketingu, PPC kampaních, zpětných odkazech a další praktické informace, které souvisejí s výkonem webu se dozvíte přehledně a na jednom místě na webu dobrapozice.cz.
Potřebujete nové webové stránky? Chcete dobrou cenu? Nechcete zbytečně platit moc? Objednejte si levné webové stránky od Zlepšujeme, které využívají kvalitní redakční systém a nyní i fotogalerii zdarma.

SEO konzultace a poradenství pro náš web Klub112.cz

Odborné služby v oboru Internet Marketingu, včetně kvalitní a indviduální SEO konzultace pro nás zajišťuje SEO konzultant a specialista ze společnosti Zlepšujeme.cz Praha. Díky nim, jsou všechny naše webové stránky na předních pozicích, máme vysokou návštěvnost.

Vybavení zahrad a sportovišť pro děti

Internetový obchod pro Vaší veselou zahradu je Zahrada Vesele. Zahradavesele.cz to jsou zahradní domky té nejvyšší kvality, privátní i certifikovaná dětská hřiště, skluzavky a další pro Vaší veselou zahradu.

Právní služby a advokáti

Využijte při rozvodu pražskou advokátní kancelář JUDr. Poupové, která poskytuje kompletní právní servis a služby z oboru rodinného a občanského práva. Advokátní kancelář vám pomůže vyřešit partnerské vztahy, péči o nezletilé děti nebo majetkové vyrovnání.

Tábory a tábořiště

Hledáte pro své tábořiště kvalitní a levné elektrocentrály například pro zajištění chodu kuchyně nebo ošetřovny? Využijte naši bohatou nabídku. U nás si vyberete z nabídky předních výrobců, dle výkonu, spotřeby nebo i ceny. Nakupujte levné elektrocentrály chytře u Ancer.cz.
O bezpečnost našeho tábořiště a stejně tak o bezpečnost našeho vybavení se v průběhu tábora stará bezpečnostní agentura Sistel International.

Cestování, dovolené, doprava

Chystáte se na letní dovolenou? Máte sbalený batoh a jen vybíráte kam a jak pojedete? A co to vyřešit naráz? Zkuste dovolenou karavanem. Potká vás o  mnoho více zážitků a zažijete pořádná dobrodružství. Nemáte obytný přívěs? Vyberte si v našem katalogu a pořídíte karavan z dovozu za výbornou cenu. Více na bazaru karavanů KaravanyNera.cz.

Kdykoliv potřebujeme něco přeložit z němčiny nebo do němčiny, v klidu se obrátíme na Německé jazykové centrum. Za a) jsou neskutečně rychlí, za b) jsou neskutečně pohodoví a za c) mají dobré ceny. Potřebujete taky překlady z němčiny? Tak neváhejte!

Novinky

Letní dětský tábor 2017

Přihlášky na letní dětský tábor 2017 jsou spuštěny a nyní je přihlášeno více jak 50 dětí. Jen tak dál a na konci ledna nemáme už volné místo. Kdo zaváhá, nejede :)

Víkendy Klubu 112

Už je to tady! Zvěřejnili jsme nabídku našich víkendových výletů :) Máme jeden na podzim, jeden v zimě a další na jaře. Tak kdo s námi pojede na výlet a zkrátí si čekání do dalšího tábora? :)

Začínáme připravovat :)

Ani ne pár dnů po návratu jsme se oklepali a vydáváme se znovu na další cestu a tak připravujeme letní dětský tábor 2017 - zase to bude naprostá bomba. Máte se na co těšit :)

Hledáme vedoucí !!!

Ačkoliv náš tábor je dětmi plný až k prasknutí, my hledáme ještě poslední kvalitní dospěláky do pozice: Vedoucí oddílu. Chceš jet na tábor jako vedoucí k oddílu? Ozvi se nám ... Třeba hledáme právě tebe.

Airsoft-tabor.cz

Aktualizován náš web Airsoft-tabor.cz, na kterém poskytujeme ucelené informace k Airsoftu a také nabízíme volná místa v Airsoft oddíle tábora 2016.