Klub 112 - Letní dětské tábory
Letní dětské tábory pro děti kvalitně, zábavně a bezpečně
volejte
+420 775 213 667


Nej holky - oddíl pro nejstarší holky

Náš letní dětský tábor nabízí pro nejstarší dívky a táborové slečny oddíl, kterému už dlouhá léta říkáme Nej holky. Programem tohoto oddílu je co nejlépe zabavit aktivitami, které dnešní dívky samy vyhledávají. Ať už v podobě tancování na moderní hudbu, tak i různé cvičební a taneční sestavy, stejně tak drbání o klukách nebo skládání písniček, výrobu náušnic, vyšívání, prostě cokoliv, co je baví :)

Oddíl Nej holek je otevřen dívkám ve věku 12 - 15 let. Zpravidla do oddílu Nej holek dorostou malé slečny, které s námi jezdí dlouhodobě a těší se, až budou mít privilegia tohoto oddílu. Naše Nej holky smí takřka všechno :)

Za tu dobu co existují naše tábory se v programu Nej holek toho událo opravdu hodně. Holky cvičily Zumbu, AquaAerobic, Jógu, PowerJógu, Pilátes, hrály Twistera, vyšívaly prostírání, vyráběly náušnice nebo kofoláky, cvičily na míčích, hrály Airsoft, rozdělávaly oheň na vodě, vařily guláš, trénovaly Tae-bo, jedly jogurty se zavazánýma očima, nacvičovaly taneční sestavy na diskotéky, učily se Box nebo MMA, složily desítky básniček, učily se na kytaru, zpívaly Karaoke, staraly se o menší oddíly, připravovaly volbu Miss vedoucích ... už toho zkrátka dělaly hodně a proto se nikdy nenudily. Oddíl Nej holek je správná varianta pro současné puberťačky, které jinak nebaví skoro nic. S námi se zkrátka nenudí :)

Novinky

Letní dětský tábor 2017

Přihlášky na letní dětský tábor 2017 jsou spuštěny a nyní je přihlášeno více jak 50 dětí. Jen tak dál a na konci ledna nemáme už volné místo. Kdo zaváhá, nejede :)

Víkendy Klubu 112

Už je to tady! Zvěřejnili jsme nabídku našich víkendových výletů :) Máme jeden na podzim, jeden v zimě a další na jaře. Tak kdo s námi pojede na výlet a zkrátí si čekání do dalšího tábora? :)

Začínáme připravovat :)

Ani ne pár dnů po návratu jsme se oklepali a vydáváme se znovu na další cestu a tak připravujeme letní dětský tábor 2017 - zase to bude naprostá bomba. Máte se na co těšit :)

Hledáme vedoucí !!!

Ačkoliv náš tábor je dětmi plný až k prasknutí, my hledáme ještě poslední kvalitní dospěláky do pozice: Vedoucí oddílu. Chceš jet na tábor jako vedoucí k oddílu? Ozvi se nám ... Třeba hledáme právě tebe.

Airsoft-tabor.cz

Aktualizován náš web Airsoft-tabor.cz, na kterém poskytujeme ucelené informace k Airsoftu a také nabízíme volná místa v Airsoft oddíle tábora 2016.