Kurz - Výcvik první pomoci - Klub 112

Klub 112 pro širokou veřejnost připravuje a nabízí Kurzy první pomoci, do kterých se mohou přihlásit jak jednotlivci a využít některý z vyhlášených termínů tak i firmy a společnosti, které potřebují pro své zaměstnance v rámci BOZP absolvovat kurz první pomoci. Náš kurz první pomoci je rozdělen do dvou částí. Teoretické a praktické. Pro obě části máme bohaté zkušenosti a pro praktickou oproti jiným veškeré potřebné vybavení a to od obvazového materiálu až po technické prostředky jako stabilizační pomůcky, nosítka i zařízení AED - automatizovaný externí defibrilátor.

Výnosy z kurzů kryjí naše náklady na realizaci dalších projektů.
Přihlášením na náš kurz si zajistíte potřebné informace a dovednosti a zároveň podpoříte provoz a další rozvoj činností Klubu 112.

Pro nabídku našeho výcviku první pomoci připravujeme zcela nové webové stránky: vycvikprvnipomoci.cz

První pomoc nepřednášíme! My jí prakticky cvičíme.

Veškeré dovednosti nutné k záchraně lidského života předáváme formou praktického výcviku. Jen díky silným zážitkům budete v budoucnu schopni poskytnout jednoduché úkony první pomoci vedoucí ke zvýšení šance záchrany lidského života. Zapomeňte na nudné přednášky! Absolvujte praktický výcvik první pomoci u Klubu 112.

Máte zájem o náš kurz - výcvik první pomoci? Ozvěte se.

Kurzy první pomoci

Žhavou novinkou je náš záměr poskytovat kurzy první pomoci a to nejen firmám v rámci BOZP, ale také jednotlivcům, kteří chtějí získat potřebné znalosti a kvalifikaci.

přečíst celé

13. 2. 2018 - Máme nový web

Dnes, 13.2.2018 jsme si po letech spustili nový web, s propracovanější nabídkou a strukturou informací. Staňte se naším členem a budou vám i novinky chodit na email.

přečíst celé

Rozšiřujeme naše poradenství

Naší snahou je pro naše členy a návštěvníky zajistit rozmanité odborné poradenství a pokrýt tak standardní požadavky doby a moderního života a zbavit vás tak zbytečného stresu. Daří se nám to? Posuďte sami :)

přečíst celé