Hledáme

Hledáme kvalitní dospěláky, oddílové vedoucí, praktikanty, zdravotnice i pomocné síly do kuchyně pro naše letní dětské tábory. Jen s kvalitními lidmi lze realizovat náš nadupaný táborový program. A proto si rádi vybíráme jen ty nejlepší. Jsi to ty? Zkus nám napsat a uvidíme :) Těšíme se na vaše zprávy.

Hledáme dobrovolníky pro naše projekty vzdělávání a poradenství. Ať už patříte mezi odborníky z nejrůznějšího odvětví, ozvěte se nám a jistě vymyslíme atraktivní podobu spolupráce pro obě strany, která naplní povahu vykonávané činnosti Klubu 112.

Ozvěte se nám jednoduchým vzkazem

Kurzy první pomoci

Žhavou novinkou je náš záměr poskytovat kurzy první pomoci a to nejen firmám v rámci BOZP, ale také jednotlivcům, kteří chtějí získat potřebné znalosti a kvalifikaci.

přečíst celé

13. 2. 2018 - Máme nový web

Dnes, 13.2.2018 jsme si po letech spustili nový web, s propracovanější nabídkou a strukturou informací. Staňte se naším členem a budou vám i novinky chodit na email.

přečíst celé

Rozšiřujeme naše poradenství

Naší snahou je pro naše členy a návštěvníky zajistit rozmanité odborné poradenství a pokrýt tak standardní požadavky doby a moderního života a zbavit vás tak zbytečného stresu. Daří se nám to? Posuďte sami :)

přečíst celé