Slevy, výhody a akce pro členy Klubu 112

Stránka Slevy, výhody a akce pro členy se připravuje. Děkujeme za pochopení.

Mimo naše Benefity jsou zde také slevy, výhodné nabídky a akce našich partnerů nebo subjektů, kteří nabídli naší cílové skupině jisté formy výhod.

 

Výhody a akce

E-shopy

Máme několik partnerských e-shopů, ale podmínky a možnosti uplatnění slev teprve dojednáváme. Děkujeme za pochopení.

Služby

Slevy bez členství pro příslušníky IZS (ozbrojené bezpečnostní složky)

Subjektů, které poskytují slevy policistům, hasičům, záchranářům, ozbrojeným složkám, bezpečnostním složkám, vojákům a jiným pomáhajícím profesím, je nespočet. Málo kdy ale cílové skupiny o slevách ví. Zde je uvedený přehled subjektů, které trvale poskytují slevy bez nutnosti členství v Klubu 112.

E-shopy

Služby

 


Poskytujete nějakou slevu pro naší cílovou skupinu a chcete zde být zveřeněni? Napište nám. Rádi vás bez jakýchkoliv podmínek také zveřejníme.

 

Affiliate program

Objednáním zboží přes bannery pod tímto textem, podpoříte malou částkou Klub 112. Cena zboží se vám nenavyšuje! Prodejce nám posílá provizi za reklamu. Podpořte nás a nakupujte přes odkazy níže. Děkujeme za vaši podporu. I malá částka pomáhá.

 

Registrace spuštěna

Chystáme velké věci. Chceme dělat velké věci. A abychom mohli dělat chystané velké věci, potřebujeme členy. Staňte se členem Klubu 112 a pomáhejte s námi nebo čerpejte naše Benefity. Děkujeme za spolupráci a podporu.

přečíst celé

Slevy, akce a benefity

Na našem novém webu nově také zveřejňujeme výhody, slevy, akce a benefity pro naše členy. Členství v Klubu 112 se začíná vyplácet. Tak už jen spustit přihlášky :)

přečíst celé

Kurzy první pomoci

Žhavou novinkou je náš záměr poskytovat kurzy první pomoci a to nejen firmám v rámci BOZP, ale také jednotlivcům, kteří chtějí získat potřebné znalosti a kvalifikaci.

přečíst celé