Projekty Klubu 112

Klub 112 z.s. připravuje a nabízí svým členům a také široké veřejnosti několik zajímavých projektů. Spolek pomáhá jak s pracovním, tak i civilním životem příslušníků IZS, jejich rodinám a také lidem, kteří naši pomoc potřebují. Ať už řešíte soukromé finance, program volnočasových aktivit, vzdělávání v různých oborech, Klub 112 je zde, aby pomohl s tím, co potřebujete.

Naše projekty

Naše projekty jsou financovány z členských poplatků, výnosů hospodářské činnosti, ze sponzorských darů, dotací a grantů. Chcete podpořit naše projekty? Staňte se členem Klubu 112 - vyplňte jednoduchou on-line registraci nového člena.

Registrace spuštěna

Chystáme velké věci. Chceme dělat velké věci. A abychom mohli dělat chystané velké věci, potřebujeme členy. Staňte se členem Klubu 112 a pomáhejte s námi nebo čerpejte naše Benefity. Děkujeme za spolupráci a podporu.

přečíst celé

Slevy, akce a benefity

Na našem novém webu nově také zveřejňujeme výhody, slevy, akce a benefity pro naše členy. Členství v Klubu 112 se začíná vyplácet. Tak už jen spustit přihlášky :)

přečíst celé

Kurzy první pomoci

Žhavou novinkou je náš záměr poskytovat kurzy první pomoci a to nejen firmám v rámci BOZP, ale také jednotlivcům, kteří chtějí získat potřebné znalosti a kvalifikaci.

přečíst celé