Klub 112 - Letní dětské tábory
Letní dětské tábory pro děti kvalitně, zábavně a bezpečně
volejte
+420 775 213 667


Program tábora pro děti Klubu 112

Programu tábora věnujeme obrovské úsilí každý rok. Některé aktivity máme zaběhnuté, že se o ně děti sami hlási a nedovolí nám je vynechat, jiné máme nové, čerstvě vymyšlené.  Každý rok věnujeme obrovské úsilí přípravě celotáborové hry, která provádí celý tábor a na konci vyhlašujeme vítěze, kteří dostávají hodnotné ceny, které si za své výkony právem zasluhují.

Celotáborová hra - LDT 2017 - Cesta do pravěku

Pro táborovou sezónu 2017 jsme si vybrali velmi zábavné téma celotáborové hry - Cesta do pravěku. Dětem nabídneme zábavu inspirovanou pravěkem a táborové tlupy si vyzkouší, jaké to bylo v době neandrtálců. Na děti čekají obzvlášť vypečené úkoly. Ani nechceme prozrazovat více .. nyní jen řešíme, jak na tábor dostat živého mamuta :)

Cesta do pravěku - celotáborová hra pro dětský tábor 2017

Náplň tábora a táborové oddíly

Airsoft

Výcvik oddílu Airsoft - CQB - Přiblížení k budověAirsoft je hlavním pilířem celého našeho tábora. Oddíl vždy vedou minimálně dva zkušení profesionálové, kteří nemalou část svého profesního života prožili právě v uniformě. Ať už jako policisté nebo vojáci. Kdo má rád Airsoft, měl by jet na náš tábor, který se výrazně liší od nabídky jiných táborů, spolků nebo klubů.

Nej holky

Nej holkyNejstarší holky z tábora ve věku 12-15 let, které mají zálibu v tancování, cvičení, v hudbě ale i jiných holčičích zálibách jako malování, skládání básniček, písniček a rády už i drbou o klukách, mohou si vybrat náš oddíl Nej holek, který je jim šitý přímo na míru. Na Nej holky čeká mnoho zábavy a taky hodně nových kamarádek.

Survival

Výcvik oddílu SurvivalDnes díky pořadům v TV se stává Survival čím dál více populární. Jedná se o dovednosti, které se hodí, když vše selže. I v době pokročilých technologií se občas musíme spolehnout jen sami na sebe a na dovednosti, které někde získáme. A tábor je dobré místo na naučení nových věcí, například jak rozdělat oheň bez sirek a uvařit bez jídla :) To vše se naučíte v oddíle Survival na našem táboře.

Velký sport

Sportovní aktivity na tábořeCo bychom byli za tábor, kdybychom se nevěnovali sportům. A protože vše myslíme vážně, máme na táboře velmi bohaté sportovní vybavení od míčů na fotbal, vybiku, frisbee, petanque, lukostřelbu, kroket, kriket, softball a mnoho dalšího až po pomůcky na orientační běh. To vše je náš sport na táboře.

Bojové sporty

Bojové sporty a aktivityJako přípravku pro oddíl Survival a Airsoft, jsme před lety zařadili bojové sporty a oddíl našich Bojovníků, kteří se učí základy bojových sportů a umění, trénují střelbu s ohledem na věk dětí 10-12 let a podobné aktivity, které děti tak vyhledávají. Oddíl Bojové sporty je díky našim sponzorům velmi dobře vybaven. Máme tatami, boxovací pytle, rukavice, helmy a každé dítě na začátku tábora dostává svůj vlastní zubní chránič :)

Malý sport

Sport na tábořeOddíl Malý sport má podobnou náplň jako Velký sport, ale je určen menším dětem, které ještě nepřesáhli věkovou hranici 12+. Čeká na ně stejné vybavení o které se dělí s velkým sportem a s ostatními oddíly. Pokud vaše dítě má rádo sportovní aktivity a je mu méně jak 12 let, můžete mu do přihlášky vypsat sportovní aktivity, které rádo dělá a na 99% bude v tomto oddíle.

Táborníci 

Tábornické dovednosti na tábořePro skoro nejmenší děti je připraven oddíl, který se věnuje klasickým táborovým aktivitám a proto jim na táboře říkáme Táborníci. Děti se učí vázat uzle, hrát kolektivní sporty, první pomoc, pracovat s buzolou, stavět a rozdělávat ohně a tak vůbec, dělají táborovou klasiku, kterou zná většina jejich rodičů z dob, kdy sami jezdili na tábory.

Výtvarka

Výtvarka a ŠikulovéPro naše nejmenší děti každý rok připravujeme program oddílu Výtvarka. Dětem zpravidla říkáme pastelky. Nemusíte si ale dělat obavy. Děti netráví tábor jen kreslením, malováním a výtvarnými technikami, ale také sportují, hrají fotbal a tak nějak poznají všechny aktivity na táboře. Oddíl pro naše pastelky je přizpůsoben věku dětí od 6 do 8 let.

Celodenní výlet

Ke správnému táboru patří taky celodenní výlet. Každý rok navštěvujeme zajímavá místa v okolí tábora. Máme za sebou výlet na Hrad Pecka, prohlídku zámku Zruč nad Sázavou, celý den na koupališti Vlašim nebo prohlídku sklepení v Táboře. A aby to pro dnešní děti nebylo peklo, protože běhat umí jen v počítačových hrách, kus cesty vždy jezdí autobusem. Malé děti větší kus, velké děti menší. A pokud zlobí, mohou celou trastu klidně běžet :)

Diskotéky

Všechny děti je mají rádi. Duc duc, duc duc. A že máme kvalitní aparaturu včetně diskosvětel. V rytmu novinek nebo starých hitů rozvlníme naše těla a dokud nám to večerka dovolí, jedeme, tancujeme :) A když jsou děti hodné .. umíme večerku i protahovat :)

Živnosti

Kdo by to byl čekal. Děti rádi podnikají. Děti rádi pracují. Ne, nebojte se, nejde o práci dětí :) Děti si ze svých chatiček udělají firmy a provozovny a vydělávají táborové groše. Někteří věští z ruky, jiní malují karikatury, další myjí boty nebo mají školu bojových sportů nebo Airsoft střelnici. A k čemu jim jsou vydělané groše?

Táborová pouť

Vydělané groše den na to utrácejí na táborové pouti. Na poupti prozměnu dospěláci dělají stanoviště a to zábavná, humorná a podobně. Děti si platí vstup na tato stanoviště a získavají ceny, mlsoty a podobně. A když jim zbudou groše, mohou navštívit táborový obchůdek a tam si koupit kde co :)

Miss a Missák

Každý tábor musí vědět, kdo je v táboře nejkrásnější :) A u nás se to dozví při volbě Miss a Missáka. Celý večer vybrané děti plní náročné úkoly i volné disciplíny a na samém závěru a ve zvuku famfár ... víme, kdo je oprávněn nosit korunku, klobouček a šerpy s nápisem Miss a Missák tábora.

Táborový festival

A aby se vyřádili i dospěláci a naopak, děti si odpočinuly od náročného programu, máme pro ně každý rok připravený táborový festival, při kterém se dospěláci předvedou jako rockové, dívčí i klučičí kapely, moderátoři a známí herci, dělají scénky a vyprávějí vtipy. A nakonec? Vše koncí opékáním buřtů přímo od řezníka. Žádná sója! Ale poctivá kvalita 60 let starého receptu :) Už teď se těšíme.

Vy taky? Tak se k nám přidejte a máte tábor jak má být!

Novinky

Letní dětský tábor 2017

Přihlášky na letní dětský tábor 2017 jsou spuštěny a nyní je přihlášeno více jak 50 dětí. Jen tak dál a na konci ledna nemáme už volné místo. Kdo zaváhá, nejede :)

Víkendy Klubu 112

Už je to tady! Zvěřejnili jsme nabídku našich víkendových výletů :) Máme jeden na podzim, jeden v zimě a další na jaře. Tak kdo s námi pojede na výlet a zkrátí si čekání do dalšího tábora? :)

Začínáme připravovat :)

Ani ne pár dnů po návratu jsme se oklepali a vydáváme se znovu na další cestu a tak připravujeme letní dětský tábor 2017 - zase to bude naprostá bomba. Máte se na co těšit :)

Hledáme vedoucí !!!

Ačkoliv náš tábor je dětmi plný až k prasknutí, my hledáme ještě poslední kvalitní dospěláky do pozice: Vedoucí oddílu. Chceš jet na tábor jako vedoucí k oddílu? Ozvi se nám ... Třeba hledáme právě tebe.

Airsoft-tabor.cz

Aktualizován náš web Airsoft-tabor.cz, na kterém poskytujeme ucelené informace k Airsoftu a také nabízíme volná místa v Airsoft oddíle tábora 2016.