Klub 112 - Letní dětské tábory
Letní dětské tábory pro děti kvalitně, zábavně a bezpečně
volejte
+420 775 213 667


O sdružení Klub 112

Klub 112 -  naše logoKaždý spolek, sdružení, klub má své. Svou náplň, svou ideu, své myšlenky, své nápady, svá přání, své lidi, své cíle, svou klientelu, svou konkurenci, svá zklamnání, své nové cíle.
Zde se vše dozvíte.
Čtěte pečlivě. Mohli bychom se Vám zalíbit a pak by nám mohl přirůst další člen a my bychom byli k cíli zase o něco blíže.

Klubu 112 se věnujeme jen ve volném čase

Mohlo by se zdát, že to není nejšťastnější řešení, ale jen tak se dá v neziskovém sektoru pracovat. Myslíme to dobře a chceme za sebou vidět odvedenou práci. Budeme rádi, když nás a naši snahu podpoříte a přidáte se k nám.

Nápady? Finance? Kontakty?

Vše tu je. Stačí si jen vybrat správný odkaz a najdete co hledáte.
Zajímá Vás právní úprava občanského sdružení Klubu 112? Nebo snad číslo účtu? Email na jednatele? Chcete si stáhnout přihlášku na tábor? Vše tu je a chce to jen trochu času?

Nenašli jste co jste hledali? Opravdu? Tak nám napište. Ozveme se Vám a vše dáme dopořádku.

Novinky

Letní dětský tábor 2017

Přihlášky na letní dětský tábor 2017 jsou spuštěny a nyní je přihlášeno více jak 50 dětí. Jen tak dál a na konci ledna nemáme už volné místo. Kdo zaváhá, nejede :)

Víkendy Klubu 112

Už je to tady! Zvěřejnili jsme nabídku našich víkendových výletů :) Máme jeden na podzim, jeden v zimě a další na jaře. Tak kdo s námi pojede na výlet a zkrátí si čekání do dalšího tábora? :)

Začínáme připravovat :)

Ani ne pár dnů po návratu jsme se oklepali a vydáváme se znovu na další cestu a tak připravujeme letní dětský tábor 2017 - zase to bude naprostá bomba. Máte se na co těšit :)

Hledáme vedoucí !!!

Ačkoliv náš tábor je dětmi plný až k prasknutí, my hledáme ještě poslední kvalitní dospěláky do pozice: Vedoucí oddílu. Chceš jet na tábor jako vedoucí k oddílu? Ozvi se nám ... Třeba hledáme právě tebe.

Airsoft-tabor.cz

Aktualizován náš web Airsoft-tabor.cz, na kterém poskytujeme ucelené informace k Airsoftu a také nabízíme volná místa v Airsoft oddíle tábora 2016.