Klub 112 - Letní dětské tábory
Letní dětské tábory pro děti kvalitně, zábavně a bezpečně
volejte
+420 775 213 667


Naše projekty - Klub 112

Mezi naše hlavní projekty patří především příprava, organizace a realizace letních dětských táborů, kdy se snažíme vytvořit ty nejlepší možné podmínky a oprášit dřívější kvalitu, která dnes u části organizátorů táborů upadá a na prvním místě je bohužel zisk. Naše tábory jsou od začátku připravovány a realizovány s ohledem na přání a potřeby dětí a dětského programu a tak jsou naše tábory bez nadsázky nadprůměrné, oproti nabídce běžných konkurentů.

Klasické letní dětské tábory se zaměřením

Naši nabídku táborů vedou především klasické letní dětské tábory, které i tak jsme trochu vylepšili nabídkou oddílů, které jsou úzce zaměřeny a to především na sport, Airsoft, Survival, tanec, bojové sporty a pro nejměnší nabízíme podobu našeho výtvarného oddílu.

Našim letním dětským táborům jsme zřídili vlastní webové stránky, na kterých naleznete veškeré dostupné informace jak z příprav táborů, naši nabídku i reportáže táborů v archivu LDT, dospěláky, volná místa na táboře, včetně uložených on-line deníků s táborů.
Vše o našich klasických letních dětských táborech se dočtete na adrese www.letni-detske-tabory.cz.

Speciální vojenský tábor - připravujeme 2015

Jelikož chceme i nadále budovat a rozšiřovat nabídku našich aktivit, v současné době přpravujeme další letní dětský tábor a to úzce zaměřený na jednu z našich hlavních aktivit Airsoft - vojenské a policejní práce (2015). Tento tábor bude určen pro děti a mládež ve věku 12-18 let - chlapce i dívky.

Podpora finanční gramotnosti - stop zadlužování

Klub 112 již dlouhodobě připravuje projekt na podporu finanční gramotnosti občanů v ČR, zaměřený především na potlačení trendu zadlužování občanů a investiční možnosti běžné populace. Tento projekt bude spuštěn v blízké době (2015) a má za cíl pomoci s vysvětlením rizika zadlužování, splácení závazků, právní poradenství, budování finančních rezerv domácností a mnoho dalšího.

Stránka Naše projekty se připravuje. Děkujeme za pochopení.

Novinky

Letní dětský tábor 2017

Přihlášky na letní dětský tábor 2017 jsou spuštěny a nyní je přihlášeno více jak 50 dětí. Jen tak dál a na konci ledna nemáme už volné místo. Kdo zaváhá, nejede :)

Víkendy Klubu 112

Už je to tady! Zvěřejnili jsme nabídku našich víkendových výletů :) Máme jeden na podzim, jeden v zimě a další na jaře. Tak kdo s námi pojede na výlet a zkrátí si čekání do dalšího tábora? :)

Začínáme připravovat :)

Ani ne pár dnů po návratu jsme se oklepali a vydáváme se znovu na další cestu a tak připravujeme letní dětský tábor 2017 - zase to bude naprostá bomba. Máte se na co těšit :)

Hledáme vedoucí !!!

Ačkoliv náš tábor je dětmi plný až k prasknutí, my hledáme ještě poslední kvalitní dospěláky do pozice: Vedoucí oddílu. Chceš jet na tábor jako vedoucí k oddílu? Ozvi se nám ... Třeba hledáme právě tebe.

Airsoft-tabor.cz

Aktualizován náš web Airsoft-tabor.cz, na kterém poskytujeme ucelené informace k Airsoftu a také nabízíme volná místa v Airsoft oddíle tábora 2016.