Klub 112 - Letní dětské tábory
Letní dětské tábory pro děti kvalitně, zábavně a bezpečně
volejte
+420 775 213 667


Dospěláci - vedoucí, zdravotníci, praktikanti tábora Klubu 112

Letní dětské tábory občanského sdružení Klub 112 se vyznačují především vysoce kvalitním složením dospěláků a personálním obsazením oddílů. Tábory Klubu 112 mají dostatek kvalitního personálu. Oddíly mají vždy oddílového vedoucího a praktikanta, pokud není z důvodů zkvalitnění péče, potřeby dohledu u rizikových aktivit jinak. Výjimku tvoři oddíly dětí starší 12ti let, kde schválně dáváme jen jednoho oddílového vedoucího, aby dětem byla předána částečná zodpovědnost nad kolektivem.

Aktuálně pro náš letní dětský tábor 2016 hledáme:

  • Zdravotník/ce: věk minimálně 21 let, průkaz ZZA nebo odpovídající studium a praxe, zkušenosti z táborů vítány
  • Vedoucí oddílu: věk minimálně 21 let, zkušenosti a chuť se bavit vítány
  • Praktikant/ka: věk minimálně 17 let, chuť se bavit a zapojit do příprav podmínkou
  • Jednu pomocnou sílu do kuchyně - ideálně dívka - podmínky: věk 18+, potravinářský průkaz, vítané zkušenosti z kuchyně a s úklidem a nadpřirozená schopnost rozeznat vytírací mop od mrkve :)

Zaujala vás některá z prázdných pozic? Tak se nám ozvěte a třeba se dohodneme :)

Kolektiv dospěláků 2015

Personálně předimenzovaný tábor dospěláky

Dospěláci tábora jsou rozděleni na vedení tábora, oddílové vedoucí, praktikanty, zdravotníky a pomocný personál tábora. I když nám platná legislativa umožňuje mít jednoho zdravotníka, my máme dva. I když vedení tábora zvládne jedna osoba. U nás jsou ve třech. I když u oddílu do 16 dětí může být jeden vedoucí starší 18 let, my máme dva. I když praktikantům může být jen 15, my je bereme od 17 let a oddílový vedoucí je zpravidla starší 21 let - v průměru je věk oddílového vedoucího cca. 25 let.

Táborový dospělák = zkušený, trestně bezúhonný a plně proškolený

Všichni členové týmu táborových dospěláků jsou trestně bezúhonní s čistým výpisem z rejstříku trestů - často jsou to příslušníci Integrovaného záchranného systému jako hasiči, policisté, záchranáři nebo profesionální vojáci, mají zkušenosti z táborů nebo podobných aktivit, jsou proškoleni první pomocí, právním a pedagogickým minimem, umí zvládat nečekané situace. Vaše děti, jsou s námi jednoduše v bezpečí.

Dospěláci tábora Klubu 112

Chceš se přidat jako dospělák a zažít nejlepší tábor?

Pokud nemáš plány na léto, jsi zodpovědný, kolegiální, přátelský, máš dobré nápady a není s tebou nikdy nuda, můžeš se k nám přidat. Každý rok hledáme pár dospěláků na doplnění kolektivu, která zvládne vše a pro dobrou náladu na sobě udělá i uzel. Hlásí se nám pravidelně hodně lidí, ale pokud chceš být oddílový vedoucí, praktikant nebo zdravotník, můžeš se ozvat. Více informací a aktuální nabídky "volných míst" najdeš na našem táborovém webu na adrese Hledáme dospěláky na tábor. Zkus nám napsat nebo zavolat a uvidíme, zda jsi ten pravý nebo ta pravá do našeho kolektivu. Pokud nemáš čistý rejstřík, dobré zkušenosti s tábory a z táborů, hlavu plnou nápadů, chuť vymýšlet pestrý program a pak ho realizovat, zkus to jinde :) Nějaká táborová agentura, dětská agentura nebo cestovní kancelář po tobě ráda skočí. My jsme jinde :)

Novinky

Letní dětský tábor 2017

Přihlášky na letní dětský tábor 2017 jsou spuštěny a nyní je přihlášeno více jak 50 dětí. Jen tak dál a na konci ledna nemáme už volné místo. Kdo zaváhá, nejede :)

Víkendy Klubu 112

Už je to tady! Zvěřejnili jsme nabídku našich víkendových výletů :) Máme jeden na podzim, jeden v zimě a další na jaře. Tak kdo s námi pojede na výlet a zkrátí si čekání do dalšího tábora? :)

Začínáme připravovat :)

Ani ne pár dnů po návratu jsme se oklepali a vydáváme se znovu na další cestu a tak připravujeme letní dětský tábor 2017 - zase to bude naprostá bomba. Máte se na co těšit :)

Hledáme vedoucí !!!

Ačkoliv náš tábor je dětmi plný až k prasknutí, my hledáme ještě poslední kvalitní dospěláky do pozice: Vedoucí oddílu. Chceš jet na tábor jako vedoucí k oddílu? Ozvi se nám ... Třeba hledáme právě tebe.

Airsoft-tabor.cz

Aktualizován náš web Airsoft-tabor.cz, na kterém poskytujeme ucelené informace k Airsoftu a také nabízíme volná místa v Airsoft oddíle tábora 2016.