Bezpečná linka - pomoc pro lidi v tísni a krizi

Připravujeme zcela novou službu Bezpečná linka a to včetně nových webových stránek www.bezpecnalinka.cz, zaměřených na pomoc a krizovou intervenci osobám, které se ocitly v krizi a tísni.
Podobných služeb v ČR existuje už několik. Naše bude trochu jiná. Nabídne pomoc i příslušníkům IZS a to bez napojení na personální oddělení, neboť často se příslušníci právem obávají, že se jejich krize, a následné řešení, dotkne i profesního života.

Nebojte se na nás obrátit. Na naší bezpečné lince jste opravdu v bezpečí.

Naše linka bude zaměřena především na:

Naše Bezpečná linka umožní i spojit lidi v tísni s našimi odborníky z nejrůznějších oborů a tím zvýšit efektivitu potřebné pomoci. Využijte zároveň naše poradenství a pomůžeme vám se dostat i z existenčních problémů, dluhů a partnerských problémů.

Chcete kontaktovat Bezpečnou linku Klubu 112? Napište nám vzkaz:

Kurzy první pomoci

Žhavou novinkou je náš záměr poskytovat kurzy první pomoci a to nejen firmám v rámci BOZP, ale také jednotlivcům, kteří chtějí získat potřebné znalosti a kvalifikaci.

přečíst celé

13. 2. 2018 - Máme nový web

Dnes, 13.2.2018 jsme si po letech spustili nový web, s propracovanější nabídkou a strukturou informací. Staňte se naším členem a budou vám i novinky chodit na email.

přečíst celé

Rozšiřujeme naše poradenství

Naší snahou je pro naše členy a návštěvníky zajistit rozmanité odborné poradenství a pokrýt tak standardní požadavky doby a moderního života a zbavit vás tak zbytečného stresu. Daří se nám to? Posuďte sami :)

přečíst celé