Klub 112 - Letní dětské tábory
Letní dětské tábory pro děti kvalitně, zábavně a bezpečně
volejte
+420 775 213 667


Airsoft - Airsoftový oddíl, Airsoftový tábor Klubu 112

Výcvik oddílu Airsoft - CQB - Přiblížení k budověAirsoft na našem táboře hraje hodně velkou roli. Není den, abychom o airsoftu nevěděli. Airsoft oddíl se denně věnuje nácviku airsoftové taktiky, zkouší airsoftové hry dle pravidel, seznamují se s policejní i armádní taktikou boje z blízka i v poli. Airsoft je zkrátka na táboře všude kolem nás. Nejstarší kluci mohou používat jak své airsoftové zbraně, tak si mohou půjčit z našeho vlastního bohatého airsoftového vybavení (útočné pušky, samopaly, odstřelovací pušky, pistole, brokovnice).

Komu je oddíl Airsoft určen

Airsoft oddíl našeho tábora je určen jak začátečníkům, kteří ale mají o Airsoft vážný zájem a již chápou, že Airsoft není jen maškaráda v maskáčích, ale jedná o se o fyzicky náročnou aktvitu, kde je vyžadovaná kázeň a disciplína, tak i pro pokročilé hráče, kteří si chtějí osvojit další speciální dovednosti, které zúročí jak při Airsoftách hrách na táboře, tak i mimo něj. Do oddílu Airsoft se mohou přihlásit kluci ve věku 14-15 let. V případě dobrých výsledků se mohou zůčastnit i naši absolventi ve věku 16 let. Není výjimkou, kdy s námi jeli i chlapci ve věku 17 let. Ti to však měli i za odměnu za své výsledky a přístup. Dveře oddílu Airsoft nezavíráme ani dívkám, ale je zapotřebí, aby se přihlásily alespon 2 (ideálně 3-4). Jinak není možné z organizačních důvodů zařadit dívku do oddílu Airsoft.

Airsoft oddíl tábora při výcviku

Kompletní informace o táboře a nabídce oddílu Airsoft

Pokud vás náš tábor a pojeti Airsoftu zaujalo, doporučujeme navštívit web našeho tábora na adrese www.letni-detske-tabory.cz a nebo přímo stránku Airsoft oddílu, kde jsou veškeré informace k tomutu oddílu.

Airsoft - výcvik vojenské taktiky

Nácvik speciálních dovedností

Na našem táboře Klubu 112 a v oddíle Airsoft se pod vedením zkušených vedoucích naučíte dovedosti a základní taktiky policejní a vojenské práce, speciální dovednosti jako obsazování budov, maskování, osvobozování rukojmí, zajišťování pachatelů, zdolávání překážek, práci se zbraní, sebeobranu, střelbu ze zálohy - odstřelovačský výcvik a mnoho dalšího. Naši absolventi pak ve skutečné hře mají oproti ostatním navrh a v Airsoftu zkrátka vedou :)

Airsoft - výcvik vojenské taktiky

Nácvik CQB taktiky

Složení oddílu Airsoft

V oddíle Airsoft je zpravidla 12 - 16 dětí (hráčů), kteří jsou rozdělení do družstev ať už z pohledu vojenské taktiky nebo policejní. Hráčům jsou přiděleny úlohy, specializace, role, ve kterých se v průběhu tábora zlepšují a trénují i nahrazování jiných členů týmů. V průběhu tábora je věnován čas i zcela "obyčejným" hrám jako boj o vlajku, dobývání území nebo udržování pozic či hlídkování v obranném perimetru, hlídání muničního skladu, taktika přiblížení a pod. Na řadu přichází i oblíbené kropení, ale spíše se snažíme, aby členové týmů více spoléhali na dovednosti a speciální taktiku v možnostech Airsoftu.

Ukázky Policie ČR pro výcvik Airsoft hráčů

On-line přihláška na tábor

V případě, že vás zaujal náš Airsoftový oddíl, můžete odeslat přihlášku na aktuální letní dětský tábor. V příhlášce zaškrtněte "zařadit do Airsoft oddílu". Nezapomeňte na to, aby uchazeč splňoval věkovou podmínku. 

Články o Airsoftu, které by vás mohly zajímat:

Airsoft - Zbraně kategorie D
Airsoft - doporučené vybavení pro hráče
Airsoft - Jak si vybrat vhodnou zbraň
Airsoft - Rady jak pečovat o Airsoft zbraň
Airsoft - obecná pravidla

Novinky

Letní dětský tábor 2017

Přihlášky na letní dětský tábor 2017 jsou spuštěny a nyní je přihlášeno více jak 50 dětí. Jen tak dál a na konci ledna nemáme už volné místo. Kdo zaváhá, nejede :)

Víkendy Klubu 112

Už je to tady! Zvěřejnili jsme nabídku našich víkendových výletů :) Máme jeden na podzim, jeden v zimě a další na jaře. Tak kdo s námi pojede na výlet a zkrátí si čekání do dalšího tábora? :)

Začínáme připravovat :)

Ani ne pár dnů po návratu jsme se oklepali a vydáváme se znovu na další cestu a tak připravujeme letní dětský tábor 2017 - zase to bude naprostá bomba. Máte se na co těšit :)

Hledáme vedoucí !!!

Ačkoliv náš tábor je dětmi plný až k prasknutí, my hledáme ještě poslední kvalitní dospěláky do pozice: Vedoucí oddílu. Chceš jet na tábor jako vedoucí k oddílu? Ozvi se nám ... Třeba hledáme právě tebe.

Airsoft-tabor.cz

Aktualizován náš web Airsoft-tabor.cz, na kterém poskytujeme ucelené informace k Airsoftu a také nabízíme volná místa v Airsoft oddíle tábora 2016.